Dzisiejszy odcinek "Tańca z gwiazdami" mocno zaskoczy fanów. Będzie nowy skład jurorów, znamy nazwiska

Dzisiejszy odcinek "Tańca z gwiazdami" mocno zaskoczy fanów. Będzie nowy skład jurorów, znamy nazwiska Źródło: Wikimedia Commons/Serecki

W programie Taniec z Gwiazdami czekają nas zmiany w składzie osobowym jury. Ogłoszono kto w kolejnym odcinku będzie oceniał uczestników walczących o kryształową kulę.

Taniec z gwiazdami przejdzie znaczne zmiany jeszcze w trakcie trwania obecnej edycji. Jeszcze w dzisiejszym odcinku brakować będzie nie tylko wyeliminowanych par, ale także jednego z członków jury. Podano już nazwiska jurorów na najbliższy odcinek.

W programie Taniec z gwiazdami zmieni się skład jury

W nowym odcinku programu Taniec z Gwiazdami potwierdzono obecność Iwony Pavlović, która w składzie jury znajduje się już od samego początku programu. Towarzyszyć jej będzie Andrzej Grabowski,obecny od pierwszego sezonu show stacji Polsatu. Do tej pory trzecim jurorem dopełniającym skład był znany tancerz Michał Malitowski, ale wygląda na to, że teraz będzie zastąpiony.

Jego miejsce zająć ma inna znana osoba ze świata tańca - Kris Adamski. Choreograf pracował przy programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Miejsce Malitowskiego ma zająć tylko w trakcie piątego odcinka. Tymczasowy juror zapowiada, że będzie w ocenach łagodny dla uczestników.

- Nie można przyjść do kogoś w gości i na kogoś nakrzyczeć. Będę bardzo łagodny. Zawsze będę miał swoje zdanie. Będę oceniał bardziej czy występ był prawdziwy, czy uczestnicy wchodząc w dany gatunek taneczny będą się w nim odnajdować - miał powiedzieć Adamski.

Nie jest to pierwsza roszada z tym jurorem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Malitowski w jury programu pojawił się w momencie, w którym Taniec z Gwiazdami zaczął być emitowany na antenie Polsatu. Jednak z powodu kłopotów zdrowotnych już kilkukrotnie trzeba było szukać dla niego zastępstwa. Tak było w drugim odcinku trzeciej edycji Polsatu, kiedy na jego miejscu zasiadł polski projektant mody, Robert Kupisz. Podobna sytuacja była również w drugim odcinku, ale w piątym sezonie - wtedy w miejsce Malitowskiego uczestników oceniał Stefano Terrazzino. Ponadto w dziewiątej edycji Malitowski wystawiał oceny tylko w odcinku finałowym.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Odcinek, w którym Kris Adamski zastąpi Michała Malitowskiego, będzie emitowany dzisiaj na antenie Polsatu. Program rozpocznie się wieczorem, o godz. 20.05. Wtedy też dowiemy się jak wypada nowy juror, a także, co  oczywiste, uczestnicy programu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: Super-Express

Następny artykuł