Trudno było powstrzymać łzy. Miliony widzów
instagram.com tanieczgwiazdami
Agata Jaroszewska - 11 Września 2020

Trudno było powstrzymać łzy. Miliony widzów "Tańca z gwiazdami" zobaczyło niebywałe sceny

"Taniec z gwiazdami" powrócił na antenę i kolejny odcinek po długiej przerwie znów sprawił, iż widzowie po prostu zalali się łzami. Piątkowe występy prezentowały różny poziom, lecz szczególnie jeden przykuł uwagę wszystkich. Uczestnik swoją historią zainspirował wszystkich i nikogo nie dziwią słowa jurorów. To niesamowite czego mogliśmy być świadkami.

"Taniec z gwiazdami" od lat jest jednym z ulubionych show Polaków. Niezliczona ilość edycji przygotowanych na najwyższym poziomie oraz coraz to nowsze gwiazdy, marzące o tym, aby sprawdzić swoje siły na parkiecie to przepis na sukces. W dzisiejszym odcinku byliśmy świadkami naprawdę wzruszającej sytuacji.

Beata Szydło może być zaskoczona, że sąsiedzi zdecydowali się rozmawiać z prasąRodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyćCzytaj dalej

Dziś "Taniec z gwiazdami" zafundował nam prawdziwą huśtawkę nastrojów

"Taniec z gwiazdami" to nie tylko taniec. Producenci programu starają się zaciekawić swoimi bohaterami widzów. W piątkowym odcinku zdecydowano się na bardzo osobiste wstawki tuż przed występami. Wiele gwiazd postanowiło pokazać przed kamerami swoje prawdziwe twarze, których próżno szukać m.in. w mediach społecznościowych, czy na portalach plotkarskich. Widzowie byli zachwyceni tymi krótkimi wizytami w wyjątkowo prywatnych częściach życia osób znanych z pierwszych stron gazet. Szczególnie jeden z uczestników wzruszył fanów tanecznego show. Trudno powstrzymać łzy. Jurorzy nie mogli zdecydować inaczej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Katarzyna Dowbor odmieniła życie rodzinySkandaliczne warunki, mama i córka kąpały się w miskach. Katarzyna Dowbor w jednej chwili zmieniła ich życieCzytaj dalej

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz zachwycili na parkiecie

Nie ulega wątpliwości, że Sylwester Wilk daje z siebie wszystko. Na wizji wspomniano groźną sytuację sprzed tygodnia, gdy uczestnik tuż po zakończenia odcinka na żywo musiał trafić do szpitala. Noga Sylwestra Wilka została wyjątkowo mocno obciążona, gdyż mężczyzna nie zamierzał się oszczędzać. W tym tygodniu udowodnił, iż nie bez powodu ceniony jest za swój hart ducha. Widzowie oglądając jego występ, tym razem bez protezy nogi, byli zachwyceni widząc jak prezentuje się para. Jurorzy podzieli ten zachwyt i po wzruszającej migawce przed tańcem Sylwester Wilk mógł cieszyć się trzema dziesiątkami otrzymanymi za swoje poczynania na parkiecie.

Łzy jakie mogły pojawić się na policzkach widzów w trakcie występu, mogły pojawić się już wcześniej, gdyż Sylwester Wilk postanowił zabrać swoją partnerkę w wyjątkowe miejsce i udowodnić, iż nie ma problemów, których nie da się pokonać.

Dzisiaj grzeje:

1. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje polski polityk, niewyobrażalna strata

Oglądając "Taniec z gwiazdami" trudno było dziś powstrzymać wzruszenie

"Taniec z gwiazdami" w tym tygodniu postanowił bez litości zagrać dziś na naszych emocjach. Sylwester Wilk wykorzystał możliwość pokazania tego jak wyglądało jego dzieciństwo. Chciał pokazać, że bez względu na to w jakiej sytuacji się znajdujemy możemy osiągnąć co chcemy. Zabrał on swoją partnerkę do domu dziecka, gdzie wychowywał się przez cztery lata. Później widzowie poznali rodziców chłopaka, a ten przyznał się, że gdyby nie ich wsparcie to uzależnieni od alkoholu oraz narkotyków przejęłoby kontrolę nad jego życiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewane zapowiedzi ekspertów. Sytuacja mogła nas zmylić, IMGW nie ma wątpliwości
  2. NASA buduje zmiennokształtne samoloty. Nadchodzi lotnicza rewolucja [wideo]
  3. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg
  4. Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę. Fani oniemieli, nikt nie mógł się spodziewać
  5. Potrącił dwóch małych chłopców i uciekł. Pilnie szuka go policja
  6. Wstrząsające, nikt by nie wytrzymał. Tomasz Komenda ujawnił, co musiał jeść w więzieniu, żeby przeżyć

Siostra zauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brataZauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brata. Gdy poznała prawdę, natychmiast zawiadomiła służbyCzytaj dalej

Źródło: Plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News