Taniec z gwiazdami zniknie z Polsatu? Fani we łzach przyjmują kolejne doniesienia

Taniec z gwiazdami zniknie z Polsatu? Fani we łzach przyjmują kolejne doniesienia Źródło: youtube.com Polsat

"Taniec z gwiazdami" już niedługo może całkowicie zniknąć ze stacji Polsat? Raptem kilka dni temu wystartował pierwszy odcinek nowej edycji wyczekiwanego przez wielu show. Teraz fani programu z niepokojem śledzą doniesienia o problemach stacji.

"Taniec z gwiazdami" co tydzień przyciąga przed telewizory miliony Polaków. Również i w tej edycji występuje plejada gwiazd. Widzowie zarówno przed telewizorami, jak i ci, którzy mają okazję zasiąść na widowni, boją się, co dalej z ich ukochaną produkcją.

"Taniec z gwiazdami" pod wielkim znakiem zapytania? Co dalej z emisją?

Dziennikarze "Plotka" są już tego pewni: ustalili, że najbliższy odcinek "Tańca z gwiazdami" odbędzie się na zmienionych zasadach. Nigdy nie było podobnej sytuacji w historii kilkunastu edycji. Tym razem zmagania uczestników odbędą się przy widowni - publiczność nie zostanie wpuszczona do studia nagraniowego Polsatu. Zazwyczaj produkcja organizowała miejsca dla około 200 osób.

Wszystko przez zarządzenia, które zostały wydane przez władze. Odwoływane są imprezy masowe, zamykane kina, teatry, muzea. Chociaż 200 osób teoretycznie mieści się w dopuszczalnym, odgórnie ustalonym limicie (1000 osób), to z powodu koronawirusa producenci wolą dmuchać na zimne i podjęto decyzję o niewpuszczaniu publiki na kolejne nagranie. Do kiedy będą trwać te zarządzenia?

- Póki co, do odwołania - odpowiedział informator "Plotka". A co z widzami przed telewizorami?

Najbliższy odcinek nie będzie transmitowany w Polsacie?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Producenci "Tańca z gwiazdami" na bieżąco monitorują sytuację, która właśnie nastała w Polsce. W kraju aktualnie jest aż 27 osób zarażonych wirusem. W ciągu kilku dni liczba potwierdzonych przypadków drastycznie wzrosła, dlatego wprowadzono wszelkie możliwe środki ostrożności - jeśli nosiciel wirusa zasiadłby na publiczności, mógłby zarazić nie tylko innych widzów, ale i gwiazdy, osoby z produkcji, tancerzy. Przy samej produkcji pracuje ok. 100 osób, nie wliczając w to celebrytów.

Dzisiaj grzeje: 1. Druzgocące słowa Jackowskiego dla wszystkich Polaków. Zobaczył tragedię, która ma nastać lada dzień
2. Polsat: uczestnik ”Pamiętników z wakacji” nie żyje? Miał popełnić samobójstwo kilka lat temu

Co może być smutne dla widzów przed telewizorami, program może zostać całkowicie zawieszony do odwołania. Jeśli w Polsce będzie coraz więcej potwierdzonych przypadków, a także osób wysyłanych na domową kwarantannę, produkcja na pewno się nie zawaha, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo zgromadzonych w studiu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiosna prawdopodobnie nie powstrzyma epidemii koronawirusa. Ekspert nie pozostawia złudzeń
  2. Z ostatniej chwili. Piłkarz 2. Bundesligi zarażony koronawirusem. Rozgrywki mogą zostać wstrzymane
  3. Wspaniałe wiadomości o córce Ewy Błaszczyk. Mamie składamy najszczersze gratulacje
  4. Atmosfera rozgrzała się do czerwoności. Wojewódzki i Sylwia Bomba poszli na całość
  5. Zdecydowała się na adopcję dziewczynki, którą wszyscy gardzili. Pierwsze słowa 5-latki do młodej mamy wyciskają łzy
  6. Nigdy nie powinno się łączyć kotletów schabowych z ziemniakami. Połączenie wywołuje poważne zaburzenia w układzie pokarmowym

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News