Instagram.com tanieczgwiazdami
Monika Majko - 9 Października 2020

Stało się najgorsze, widzowie się zdruzgotani. Wszystko na kilka godzin przed startem "Tańca z gwiazdami"

"Taniec z gwiazdami" przekazał swoim widzom smutne informacje, fani programu są rozczarowani. Producenci tanecznego show wydali nagły komunikat, szykują się poważne zmiany na planie hitu stacji TVN.

"Taniec z gwiazdami" po raz kolejny zaskoczył fanów, producenci hitu stacji TVN ogłosili poważne zmiany, nie mieli innego wyjścia. Wydano oficjalny komunikat w tej sprawie, widzowie są rozczarowani. Sytuacja jest bardzo niepokojąca.

"Taniec z gwiazdami" - producenci show wydali ważny komunikat

Niestety, widzowie "Tańca z gwiazdami" muszą pogodzić się ze zmianami, producenci show właśnie przekazali wyjątkowo niepokojące informacje zza kulis. Wśród ekipy programu miały pojawić się przypadki zakażenia koronawirusem, z tego powodu podjęto ważną decyzję. Najnowszy odcinek show ma zostać nagrany bez udziału publiczności oraz mediów.

wiadomości szkoły obostrzeniaZapadła decyzja, nie ma już odwrotu. Nieoficjalnie: uczniowie od jutra zostaną objęci ograniczeniamiCzytaj dalej

- Na chwilę obecną mogę potwierdzić, że program odbędzie się. Wszystko jest pod kontrolą, działamy zgodnie z ustalonymi zasadami i procedurami, jakie wypracowaliśmy na podstawie doświadczeń ostatnich miesięcy życia i działania w pandemii. Tak jak w każdym przypadku, gdy istnieje podejrzenie infekcji koronawirusem lub sama infekcja u jakiejś osoby związanej z produkcją, podejmujemy standardowe działania, które zawsze na celu mają przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo członków naszych ekip. [...] O kolejnych decyzjach będziemy informowali na bieżąco - przekazał Tomasz Matwiejczuk, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w Grupie Polsat w rozmowie z "Faktem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Ekipa "Tańca z gwiazdami" przechodzi testy na koronawirusa. Jedna z par trafiła na kwarantannę

W programie nie wystąpi również jedna z uwielbianych przez widzów par. Bogdan Kalusa i Lenka Kliment zostali skierowani na kwarantannę. W izolacji przebywa również Jan Kliment, dlatego jego partnerka zatańczy z kimś innym. Na razie nie podano jednak, kto będzie jej towarzyszył Annie Karwan w zastępstwie.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarna pomyłka Ministerstwa Zdrowia, rzecznik potwierdził. Co się teraz stanie?

2. Uczniowie natychmiast wracają do domów, poinformowano o nauczaniu zdalnym. Pilna wiadomość ze szkoły podstawowej

3. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić

- W dzisiejszym odcinku @tanieczgwiazdami niestety nie zobaczymy wszystkich par. Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i @lenkakliment, którzy są na kwarantannie [...] @janekkliment również musiał się poddać kwarantannie i nie zobaczymy go w dzisiejszym odcinku. Wkrótce poinformujemy Was, z kim zatańczy dziś @aniakarwan. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia - przekazali producenci show.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz nie będzie mógł dostarczyć emerytury w żółtej i czerwonej strefie? Jest stanowisko prezes ZUS
  2. Kibice skoków narciarskich są wściekli. Najnowsze doniesienia ws. konkursu w Zakopanem wprawiają w osłupienie
  3. Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z Warszawy
  4. Awaria w dużym banku, klienci wściekli. Nie mają dostępu do konta, nie mogą zrobić przelewów
  5. Medialne doniesienia są bardzo przykre. Jest źle z księżną Kate
  6. Gotowała uwielbiane uszka do barszczu. Gdy jej mama zobaczyła białą pianę, kazała natychmiast wszystko wyrzucić, powód poraża

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News