Uwielbiany juror Tańca z Gwiazdami nagle odchodzi. Przyczyna może zaskakiwać, wiemy kto go zastąpi

Uwielbiany juror Tańca z Gwiazdami nagle odchodzi. Przyczyna może zaskakiwać, wiemy kto go zastąpi Źródło: youtube.com/polsat

Taniec z Gwiazdami zaskoczy swoich widzów. W najnowszym odcinku kultowego show telewizji Polsat będziemy mogli zauważyć znaczącą zmianę na stanowisku sędziów. Niestety plotki potwierdziły się i jeden z jurorów opuści program. Znamy już następcę uwielbianego członka składu oceniającego taneczne wyczyny gwiazd.

Taniec z Gwiazdami jest w tym sezonie oglądany przez bardzo liczną publiczność. Show, które już od wielu lat bawi miliony Polaków, wielokrotnie przechodziło zmiany na stanowiskach jurorskich. Z programem pożegnała się chociażby Beata Tyszkiewicz, którą mogliśmy w nim oglądać jeszcze za czasów, gdy emitowano na antenie TVN. Niestety widzowie po raz kolejny będą zmuszeni pogodzić się z utratą uwielbianego członka komisji sędziowskiej.

Taniec z Gwiazdami zmienia jurora. Szokujący powód decyzji o odejściu

Osobą, która pożegna się z show telewizji Polsat, jest Michał Malitowski. Tancerz, który był znany ze swoich srogich ocen i bardzo merytorycznej krytyki uczestników przyznał w jednym z wywiadów, że miał wielkie problemy psychiczne, a także chorował na depresję. Jednak to niej jego samopoczucie jest powodem odejścia, lecz chęć rozwijania swojej kariery.

Według doniesień Malitowski rzekomo dostał propozycję sędziowania na jednym z najważniejszych konkursów tanecznych na świecie. Członek jury "TzG" nie mógł przepuścić takiej szansy i postanowił spróbować zmienić swoją pracę, choć wciąż nie wiadomo, czy jest to ostateczna decyzja, czy może jedynie jednorazowe zastępstwo. Już wiemy, kto zostanie jednak jego zastępcą w najbliższym odcinku, a jest to postać znana doskonale widzom Polsatu.

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Malitowski zmieniony przez gwiazdę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Już w następny piątek na stanowisku Malitowskiego usiądzie choreograf programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - Krzysztof "Kris" Adamski. Artysta, który do tej pory przygotowywał gwiazdy programu muzycznego do naśladowania słynnych muzyków, dostał wielką zawodową szansę, która pozwoli mu stać się bardziej rozpoznawalnym wśród widzów stacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda hitów emitowanych na TVN i Polsacie walczy z nieuleczalną chorobą. Jest coraz gorzej
2. Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które rozdziera serca

Widzowie mają mieszane uczucia dotyczące tej zmiany i zastanawiają się, jak Adamski będzie dogadywał się z Andrzejem Grabowskim i Ivoną Pavlović.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronkę czeka SZTURM! Kurczak po 50 groszy, żeberka po 2,50 zł
  2. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  5. Roksana Węgiel, po raz pierwszy przyzwoicie ubrana, zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł