Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!

Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?! Źródło: youtube/polsat/

To "Taniec z Gwiazdami" był wszystkiego początkiem. Ich historia ujęła chyba każdego, o czym niejednokrotnie mogliśmy się przekonać. Teraz wszyscy są wprost wstrząśnięci, bowiem tancerz zostawił ukochaną i ich dziecko.

"Taniec z gwiazdami" zaowocował wszystko. To właśnie tam rozpoczęła się ich miłosna historia, którą zachwycali wszystkich. Wielokrotnie mogliśmy widzieć ich razem, co tylko utwierdzało wszystkich w przekonaniu, że ta dwójka jest dla siebie stworzona. Najwyraźniej czas prysł. Pojawiły się informacje, że mężczyzna opuścił kobietę oraz dziecko. Internauci nie mogą pozbierać się po takich doniesieniach .  

Ich miłość rozkwitła w programie "Taniec z gwiazdami" 

Już kilka lat temu, w jednej z edycji tanecznego show, udział wzięła modelka Francys Barraza-Sudnicka. To właśnie tam poznała Łukasza Czarneckiego, z którym od razu złapała wspólny język. Z każdym dniem ich relacja stawała się coraz bardziej poważna aż w końcu przerodziła się w miłość. Przez długi czas uchodzili oni za najlepiej dobraną parę show-biznesu, co jeszcze bardziej podsycało uczucie, które nieustannie od nich było. 

Wielokrotnie pojawiali się wspólnie na oficjalnych wyjściach, czy w programach śniadaniowych. Mimo, że Łukasz jest od modelki o 6 lat młodszy ich związek stał się naprawdę poważny, czego owocem była córka, która przyszła na świat w 2011 roku.  

Tancerz opuścił rodzinę 

Przez wiele lat ciężko było znaleźć powód, który miałby zaprzeczyć ich sielance. Dlatego też internauci są niezwykle zszokowani tym, że Łukasz opuścił Francys, a także ich dziecko. Ponoć szczęście w ich życiu dobiegło końca i mężczyzna wyprowadził się z domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na chwilę obecną żadne z nich nie odniosło się do doniesień, dlatego też nie potwierdzili ich, ani jednoznacznie nie zaprzeczyli. Internauci jednak nie są w stanie ukryć swojego zawodu w związku z tym. Co więcej, są niezwykle oburzeni, że Czarnecki opuścił własne dziecko.  

- Szkoda że nie myślą o dzieciach - czytamy. 

- Każdemu, kto zostawi swoje dziecko, lepiej by było, gdyby się nie narodził na świecie. Możesz się schować, ale nie przed PANEM, który na pewno każdego takiego doceni - stwierdza internauta. 

instagram/lucas_czarnecki/

instagram/lucas_czarnecki/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Nagrali rozmowę Beaty Szydło ze znajomym. W sieci rozpętała się burza: „To trzeba wstydu nie mieć”
  4. Dagmara Kaźmierska wylądowała na wózku inwalidzkim. Zdjęcie królowej życia z kliniki w sieci
  5. Przełomowa wskazówka ws. zaginionej córki pracownika Watykanu. „Sprawdźcie grób z aniołem”, w tle Jan Paweł II
  6. Z północy Europy płynie do Polski kolejna fala. Wyjątkowo paskudna prognoza pogody w TVN zniszczy plany wielu Polaków

Źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News