Rodzinny dramat jurorki Tańca z gwiazdami. Są bezsilni

Rodzinny dramat jurorki Tańca z gwiazdami. Są bezsilni Źródło: Wikipedia Serecki CC BY-SA 4.0

Taniec z gwiazdami jest popularnym na całym świecie formatem. Taneczne show, gdziekolwiek się nie pojawi, zbiera przed ekranami miliony widzów i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Wiadomości na temat jurorki, którą można było zobaczyć w wielu edycjach, także w roli tancerki, obiegły media. Rodzinnym dramatem podzielił się ze światem mąż, który nie może pogodzić się z tą sytuacją.

"Taniec z gwiazdami" pozwala śledzić zmagania mniej lub bardziej znanych gwiazd i celebrytów. Wciąż pojawiają się nowe edycje programu, ponieważ w świetle reflektorów co chwila pojawiają się nowe twarze, które wcześniej marzą o tym, aby uzyskać zaproszenie do udziału w programie.

"Taniec z gwiazdami" był jej pracą przez wiele lat

"Taniec z gwiazdami" dla Oli Jordan na pewno znaczy bardzo wiele. Zaczynała jako partnerka taneczna gwiazd, w siódmym sezonie wygrała nawet Kryształową Kulę z dziennikarzem BBC Chrisem Hollinsem. Później jej rola się zmieniła i w 2018 roku zasiadła na fotelu jurorskim i oceniała poczynania kolegów na parkiecie. To właśnie wtedy stało się o niej w Polsce głośno. Rok później zrezygnowała jednak z udziału w programie i niedługo potem potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki o ciąży. Pomimo tej radosnej nowiny i szczęśliwych narodzin dziecka, Ola wraz z mężem Jamesem Jordanem podzielili się rodzinnym dramatem. W tym wszystkim najbardziej rozdzierające są słowa, którymi podzielił się zrozpaczony małżonek polskiej tancerki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Walka o jego życie trwa

Teść jurorki "Tańca z gwiazdami" trafił do londyńskiego szpitala po tym, jak po raz kolejny przeszedł udar. James zamieścił rozdzierający serce wpis, w którym oberwało się niektórym jego rodakom.

- Znów mam złamane serce, ponieważ mój tata ponownie został przewieziony do szpitala po kolejnym udarze. Chciałbym iść i go zobaczyć, potrzymać za rękę, ale nikt nie może. Chciałbym pójść do mamy i ją przytulić. Ludzie myślą, że można chodzić do parków, aby się opalać itp. Zostańcie w domu, nie bądźcie samolubni - pisze na Twitterze. Lekarze w obliczu szalejącej na Wyspach epidemii mają pełne ręce roboty, a bezsilność jaką odczuwa rodzina jest ogromna. Nie mogą odwiedzić ojca, który samotnie przebywa w placówce.

Dzisiaj grzeje: 1. Obliczono ile będzie ofiar śmiertelnych w Polsce i kiedy nastąpi szczyt zarażeń i zgonów. Niepokojące prognozy

2. Nie żyje kolejny polski dziennikarz. Był bliskim przyjacielem wielu gwiazd, prokuratura bada sprawę

Wspierają go na odległość

James apeluje do rodaków, aby zostali w domu. Może to pomóc ograniczyć epidemię, a dzięki temu powoli wszystko będzie wracać do normy. Jest wiele rodzin, które nie mogą być ze swoimi najbliższymi w szpitalach i jest to trudne dla obu stron. Jedyne, co pozostaje to wspieranie go na odległość i nienarażanie zarówno siebie jak i pacjentów na zakażenie koronawirusem. Na wpis męża Oli Jordan zareagowała jego siostra, która przypomniała, że ich ojciec to twardy facet i na pewno po raz kolejny sobie poradzi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lublinie zastosowano eksperymentalną metodę leczenia COVID-19. Świetne rezultaty
  2. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  3. Wyciekł tajny plan ws. koronawirusa. Wszystko zostało już dokładnie rozpisane w Niemczech
  4. Wszyscy obawiali się podobnych wieści. Ministerstwo zdrowia podało najnowsze dane
  5. Kaszel, który jest objawem koronawirusa da się odróżnić od tego przy przeziębieniu. Ma parę cech szczególnych
  6. Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News