Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nagle wycofała się z programu! Powód jest bardzo bolesny, mamy oficjalne oświadczenie

Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nagle wycofała się z programu! Powód jest bardzo bolesny, mamy oficjalne oświadczenie Źródło: Polsat

"Taniec z gwiazdami" bez ulubionego uczestnika? Pojawiło się oficjalne oświadczenie, które potwierdza, że jedna z gwiazd żegna się z programem na zawsze. Powód rezygnacji jest niezmiernie bolesny.

"Taniec z gwiazdami" będzie musiał obejść się bez ulubionego uczestnika widzów. Znana gwiazda właśnie zrezygnowała z udziału w programie z niesamowicie bolesnego powodu, o którym wspomniano w oficjalnym oświadczeniu. Chociaż był typowany do otrzymania Kryształowej Kuli, więcej nie zatańczy w programie. 

Kogo nie zobaczymy w kolejnym odcinku hitu Polsatu "Taniec z gwiazdami"?

Nieoczekiwanie, ale oficjalnie z uczestnictwa w programie rezygnuje Adam Adamonis. W dziesiątej edycji programu "Taniec z gwiazdami" nie zatańczy już z Sandrą Kubicką. Ich cotygodniowe występy do tej pory budziły zachwyt, co potwierdzały wysokie noty od jury. 

Już podczas setnego odcinka nie mógł wspierać swojej partnerki na parkiecie: wtedy zasiadł wśród publiczności, a jego miejsce zajął Wojciech Jeschke. Nie wiadomo, czy w związku z oficjalną rezygnacją Adamonisa znowu zastąpi go Jeschke, widzowie dowiedzą się o tym dopiero podczas emisji kolejnego odcinka, którego premiera odbędzie się już w piątek.

"Taniec z gwiazdami" już bez Adama Adamonisa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Jest mi strasznie przykro. Naprawdę strasznie. Przede wszystkim dlatego, że to się stało teraz, pod koniec programu, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie mógłbym dalej tańczyć. Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki - napisał w oficjalnym oświadczeniu Adam Adamonis. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Niestety, kontuzja wygrała, a Adam zgodnie z zaleceniami lekarzy nie może przez jakiś czas tańczyć. Z bólem serca, ale jednak musiał posłuchać zaleceń specjalistów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nagle wycofała się z programu! Powód jest bardzo bolesny, mamy oficjalne oświadczenie
  4. "Wypie*dalać". Dziennikarze pojechali do wsi, w której mieszka arcybiskup Głódź
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News