Kręgosłup uczestnika "Tańca z gwiazdami" w ruinie! Nie może chodzić, trwa walka z czasem

Kręgosłup uczestnika "Tańca z gwiazdami" w ruinie! Nie może chodzić, trwa walka z czasem Źródło: youtube.com/polsat

"Taniec z Gwiazdami" stanął dla niego pod znakiem zapytania. Jeden z uczestników kultowego show ogłosił w swoich social mediach, że ma poważne problemy z kręgosłupem. Czy kontuzja sprawi, że nie będzie mógł już występować w programie?

"Taniec z Gwiazdami" miał być dla niego wielką szansą na pokazanie się większej publiczności. Jeden z gwiazdorów produkcji, który od początku show zachwycał widownią swoim talentem, może już nie wystąpić w kultowym formacie. Niestety, po emisji piątkowego odcinka programu doszło do nieprzewidzianej kontuzji, która może przekreślić marzenia o zdobyciu Kryształowej Kuli. Uczestnik zdecydował się na zamieszczenie informacji o urazie na swoich social mediach i odpowiedział na pytanie, czy będzie w stanie pojawiać się jeszcze na tanecznym parkiecie.

"Taniec z Gwiazdami" bez swojej gwiazdy? Kontuzja uczestnika

Osobą, która zgłosiła problemy zdrowotne jest słynny trener personalny Akop Szostak. Sportowiec, który zadziwia widownię swoim tańcem, przyznał na swoich social mediach, że ma poważne problemy z kręgosłupem spowodowane kontuzją, której nabawił się po programie.

- Ludzie zdecydowanie za często skupiają się na negatywach, zamiast dostrzegać pozytywów w każdej sytuacji. Może i siadł mi kręgosłup, ale dzięki temu spędziłem z Nią cały weekend. Nie mamy wpływu na wszystko, co się dzieje w naszym życiu, lecz mamy wpływ jak widzimy nasze życie - napisał uczestnik show Polsatu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Szostak będzie dalej występować?

Sam trener personalny nie jest przekonany, czy w obecnym stanie zdrowia będzie mógł pojawiać się w show telewizji Polsat. Wszystko ma wyjaśnić konsultacja lekarska, która będzie kluczowa w odpowiedzeniu na pytanie, czy Szostak jeszcze zatańczy w programie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
 

2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

- Przepuklina w odcinku lędźwiowym uciska nerw i nie mogę chodzić normalnie. Jutro będę wiedział, ja chcę, ale to lekarz mi powie. Mam 3 konsultacje jutro - napisał sportowiec.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. zł na start i szybki awans. Nie wymagają ŻADNEGO doświadczeniadzielę. Wejdą już niedługo
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. Planujesz zakupy w Biedronce? Lepiej uważaj, bo możesz dostać bardzo wysoki mandat
  4. Słowa Rydzyka o grzechu odbiły się już echem w całej Polsce. Teraz to dopiero dolał oliwy do ognia
  5. 2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce

 źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News