Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" doznała poważnej kontuzji. Jej występ w programie jest niepewny

Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" doznała poważnej kontuzji. Jej występ w programie jest niepewny Źródło: youtube/polsat/

Próby do programu "Taniec z gwiazdami" ruszyły już jakiś czas temu. Z uwagi na mijający nieubłaganie czas, uczestniczy niemalże nie opuszczając sali treningowej, gdzie wyciskają z siebie siódme poty. Niedawno w mediach pojawiły się informacje, że występ jednej z gwiazd, która miała zawalczyć o główną nagrodę, stanął pod wielkim znakiem zapytania. Wszystko przez potworną kontuzję.

Uczestniczka show "Taniec z gwiazdami" najwyraźniej przeceniła swoje możliwości, co poskutkowało poważnymi problemami ze zdrowiem. Jak możemy się dowiedzieć, sytuacja nie jest optymistyczna i konieczna była interwencja ze strony lekarzy. Fani programu zastanawiają się, czy będzie musiała zrezygnować ze swojego uczestnictwa w programie. 

Podczas prób do programu "Taniec z gwiazdami", doznała poważnej kontuzji. Jej występ w programie jest niepewny

Sandra Kubicka jest jedną z gwiazd, które będą miały szanse sprawdzić swoje umiejętności taneczne podczas 10. edycji popularnego show Polsatu. Modelka już od wielu dni poświęca znaczą część swojego czasu na liczne próby, które niekiedy są naprawdę wyczerpujące. Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że jeden trening okazał się dla niej wyjątkowo pechowy, bowiem nabawiła się podczas niego poważnej kontuzji w nodze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ból, jaki jej towarzyszył, był na tyle kłopotliwy, że Kubicka postanowiła udać się do lekarza. Specjalista stwierdził, że jest to najprawdopodobniej zerwane więzadło. Niepokojąca diagnoza sprawiła, że udział celebrytki w programie nie jest do końca pewny. Jak się okazuje, noga Sandry może nawet wymagać operacji.

Gwiazda nie mówi zbyt wiele na temat swojego stanu zdrowia, jednak pojawiły się informacje, że z podobną kontuzją zmagała się już jakiś czas temu. Ponoć Kubicka nie poświęciła zbyt wiele czasu na spokojny powrót do zdrowia, dlatego tym razem wszystko może zakończyć się o wiele gorzej. Fani mają jednak nadzieje, że lekarze zadziałają szybko i celebrytka będzie mogła zawalczyć o kryształową kulę. 

Kto zawalczy w tanecznym show? 

Oficjalny skład uczestników programu "Tańca z gwiazdami" poznaliśmy zupełnie niedawno. Różnorodność celebrytów wywołała spore poruszenie w mediach społecznościowych, gdzie szeroko komentowano wybory producentów.

Dzisiaj grzeje:

  1. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia
  2. ZUS chwali się nowym narzędziem do kontroli. Tysiące osób straci pieniądze

Z oficjalnego Instagrama programu dowiadujemy się, że o główną nagrodę zawalczy: Magda Bereda, Damian Kordas, Sandra Kubicka, Reni Jusis, Ola Kot, Adam Małczyk, Joanna Lazer, Monika Miller, Akop Szostak, Barbara Kurdej-Szatan oraz jej mąż Rafał Szatan. To właśnie ostatnia para wzbudziła największe zainteresowanie. Jak wiadomo, aktorka pożegnała się ostatnio ze znaną stacją telewizyjną, przez co teraz stara się prężnie działać nad dalszym rozwojem swojej kariery w innych miejscach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Uwielbiana aktorka "Klanu" miała operacje plastyczne?  Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!" Przyznała się do WSZYSTKIEGO, żałuje ingerencji w twarz
  2. Legendarny polski aktor zmarł na chorobę, która zabija tysiące Polaków. To było prawdziwe piekło
  3. Gwiazda "M jak miłość" miała straszny wypadek. Niestety, nie zdążyła wyhamować, straciła życie niewinna istota
  4. Znany aktor odmówił intymnej sceny z Przybylską, bo miała opryszczkę. Ania objechała go tak, że aż go wryło w ziemię
  5. Koledzy gwałcili go kijem bejsbolowym, kazali udawać psa. Podano zatrważające szczegóły zbrodni, która wstrząsnęła Polską

Źródło: plejada 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News