Miliony telewidzów zacierają ręce po tych informacjach o Kurdej-Szatan. To będzie największa petarda w historii "Tańca z gwiazdami"

Miliony telewidzów zacierają ręce po tych informacjach o Kurdej-Szatan. To będzie największa petarda w historii "Tańca z gwiazdami" Źródło: YouTube - Polsat

"Taniec z gwiazdami" zakończył się kilka tygodni temu i przyniósł stacji Polsat gigantyczne zyski. Już teraz zaczęło się planowanie kolejnego sezonu tanecznego show. Widzowie będą bardzo zadowoleni w związku z nowymi, sensacyjnymi informacjami.

"Taniec z gwiazdami" cieszył się ogromną popularnością w ostatnich miesiącach. Widzowie z wielkim zainteresowaniem śledzili losy poszczególnych celebrytów na parkiecie, w związku z czym telewizja Polsat mogła liczyć na rekordowe zyski. Wielki sukces oznaczał, że niebawem doczekamy się kolejnej edycji popularnego tanecznego show. Widzowie nie mogą doczekać się premiery pierwszego odcinka.

Wciąż nie doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia na temat nowego sezonu, jednak zdaniem widzów jest to tylko kwestia czasu. Każdy z fanów "Tańca z gwiazdami" czeka na to, aż producenci zaczną ujawniać nowych uczestników programu. Już za kilka tygodni możemy doczekać się wielkiej niespodzianki, która z pewnością spodoba się każdemu z fanów show Polsatu. Zanosi się na kolejny sukces.

"Taniec z gwiazdami" cieszył się rekordową oglądalnością

Poprzednia edycja "Tańca z gwiazdami" była wielkim sukcesem. Widzowie w pierwszych odcinkach śledzili "wyczyny" Justyny Żyły, by potem zająć się rywalizacją o wielki triumf w programie. W finale zmierzyli się Joanna Mazur i Gimper, a zwycięstwo odniosła niewidoma lekkoatletka. Internauci głośno twierdzili, że bardzo podoba im się to, w jaki sposób został zrealizowany "Taniec z gwiazdami" w tym sezonie.

Nowe doniesienia przekazują, że w kolejnej edycji możemy spodziewać się jeszcze większego wzrostu oglądalności. Wszystko przez to, że w programie wystąpić ma Barbara Kurdej-Szatan wraz ze swoim mężem. Prawdopodobnie oboje nie zatańczą ze sobą w parze, jednak mimo to możemy spodziewać się, że sympatycy pary celebrytów będą obserwować show Polsatu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej-Szatan w "Tańcu z gwiazdami"

Co ciekawe, Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się w zakończonym kilka miesięcy temu sezonie jako gwiazda podczas występów artystycznych w finale. Sama również miała propozycję wystąpienia w jednym z tanecznych programów już wcześniej.

Wieloletnia gwiazda TVP miała pojawić się z mężem w programie "Dance, Dance, Dance" jako uczestniczka, ale po zwolnieniu z telewizji publicznej wszystko uległo zmianie. Teraz najprawdopodobniej będziemy śledzić jej poczynania w show Polsatu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. Tragiczne informacje TVP z samego rana. Potwierdzono ofiarę śmiertelną akcji ratunkowej, wprowadzono trzydniową żałobę
  4. To za niego wychodzi za mąż. Gwiazda "Barw Szczęścia" pokazała zdjęcie narzeczonego
  5. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu
  6. Absolutny brak człowieczeństwa. Para skatowała na śmierć dwoje niepełnosprawnych dzieci, a ich zwłoki potraktowała jak śmieci

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News