Juror Tańca z Gwiazdami chciał się zabić. Wszystko przez straszną chorobę

Juror Tańca z Gwiazdami chciał się zabić. Wszystko przez straszną chorobę Źródło: instagram/tanieczgwiazdami/

Juror programu Taniec z gwiazdami dziś cieszy się pełnią życia, jednak jeszcze niedawno wszystko wyglądało zupełnie inaczej. Potworna choroba sprawiła, że chciał nawet popełnić samobójstwo. Niewielu znało szczegóły koszmaru, przez jaki przeszedł.

Taniec z gwiazdami omal nie został pozbawiony uwielbianego jurora. Wszystko przez okropną chorobę, z jaką przyszło mu się zmagać. Ostatecznie nie zrobił ostatecznego kroku, który na zawsze odmieniłby życie jego bliskich. Dopiero teraz media obiega więcej informacji w sprawie problemu gwiazdora. 

Juror show Taniec z gwiazdami był bliski samobójstwa. Straszna choroba odmieniła jego życie 

O problemach zdrowotnych Michała Malitowskiego pisaliśmy już niejednokrotnie, jednak wraz z biegiem czasu pojawia się coraz więcej szczegółów na temat jego choroby. Tancerz od kilkunastu lat mieszka z córką w Londynie i choć początkowo wiódł tam spokoje życie, niespodziewanie przyszło mu zmierzyć się z depresją. Gwiazdor Polsatu był u skraju wytrzymałości i jak się okazuje, myślał nawet o samobójstwie. 

- Pamiętam, że jak wpisywałem w Google'u hasło "jak popełnić samobójstwo?", to myślałem sobie: jestem tak beznadziejny, że nawet nie wiem, jak to się robi. Zbierałem tabletki, wziąłem jakieś kable od telefonów, ładowarki, starałem się robić jakieś pętle. Nie wiem, czy byłbym w stanie to zrobić, ale byłem na etapie planowania. Ale byłem już taki bez sił, że nawet nie byłem w stanie tego zrobić - przyznał na antenie Radia Zet

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagle zrozumiał, że jest źle 

Musiało minąć wiele czasu nim Malitowski zrozumiał, z jak poważnym problemem przyszło mu się zmierzyć. Będąc u skraju swoich sił pojął, że wymaga opieki lekarskiej, w czym od początku wspierali go najbliżsi. Leczenie przyniosło efekty i dziś gwiazdor znów może cieszyć się pełnią życia, a praca jest dla niego dodatkową terapią, która pozwala mu utrzymać zdrowie psychiczne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy. Sprawa mrozi krew w żyłach

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

- Czułem absurd świata, niechęć do życia, totalne rozłożenie. (...) Zgłosiłem się do lekarza, jak już nie mogłem żyć. Gdy poszedłem do niego pierwszy raz, odpuściło wszystko, zrezygnowałem - tłumaczył. 

Tancerz kilkukrotnie podkreślał, że siostra okazała się dla niego prawdziwą opoką, dzięki której mógł zwalczyć depresję. Aż trudno sobie wyobrazić przez jaki koszmar przeszedł, jednak jego fani są szczęśliwi, że ostatecznie udało mu się stanąć na nogi. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło 
  3. Do sieci trafiło zdjęcie sześcioraczków, które wyciska łzy. Niezwykłe i wzruszające
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

Źródło: pudelek 

Następny artykuł