Finalistka "Tańca z gwiazdami" przekazała radosną nowinę. Marzyła o tym od lat, uradowani fani przesyłają gratulacje

Finalistka "Tańca z gwiazdami" przekazała radosną nowinę. Marzyła o tym od lat, uradowani fani przesyłają gratulacje Źródło: Wikimedia Commons/Serecki

Jedna z finalistek programu "Taniec z gwiazdami" publicznie ogłosiła, że w końcu spełni swoje największe marzenie. Fani są zaskoczeni, przesyłają swoje gratulacje.

Gwiazda programu "Taniec z gwiazdami" wyszła w ubiegłym roku za mąż, co było jednym z jej największych marzeń. Teraz spełniła kolejne, o którym myślała od lat. Informacje przekazała osoba, będąca blisko rodziny.

Finalistka programu "Taniec z Gwiazdami" przekazała radosną nowinę

Iwona Cichosz brała udział wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami" w 2017 roku. Miss Polski głuchoniemych tańczyła w parze ze Stefano Terrazzino i szybko podbiła serca widzów. Choć jej występy powalały, musiała w finale ustąpić parze Natalia Szroeder - Jan Kliment. W 2019 rok wzięła ślub z również głuchoniemym norwegiem Trulse Yggesthem.

Teraz Iwona Cichosz przekazała kolejne radosne wieści swoim fanom. Okazało się, że głuchoniema gwiazda jest w ciąży. O tym, że gwiazda oczekuje dziecka, dowiedziała się Rewia. Informator będący blisko rodziny gwiazdy przekazał, że 30-latka jest już w czwartym miesiącu.

Gwiazda marzyła o tym od lat. Musi się teraz przygotować

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trulse Yggseth po ślubie z Iwoną Cichosz przeprowadził się do Polski i wszystko wskazuje na to, że dziecko będzie dorastało w ojczyźnie matki. Mąż niewątpliwie dołoży wszelkich starań, żeby wychować ich wspólne dziecko. 

- Iwona wierzy, że sobie ze wszystkim poradzi. W opiece nad maleństwem nie będzie sama, bo ma przecież przy sobie wiernego męża - mówił informator Rewii.

Dzisiaj grzeje:  1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
2. Powód jest naprawdę smutny. Wiadomo dlaczego Michał Szpak nie ma dzieci

Sama gwiazda będzie musiała zrobić sobie przerwę od pracy na planie w serialu "Leśniczówka". Choć na razie jest w stanie jeszcze występować na planie, to wraz z zaawansowaniem ciąży, będzie zbliżał się jej urlop. Poinformowała producentów serialu o swojej sytuacji. Na razie w mediach społecznościowych nie poinformowała o swojej ciąży, ale już zaczynają pojawiać się pierwsze gratulacje do fanów.

Najlepsze newsy dnia

  1. Mity o raku szyjki macicy. Wiele osób wciąż w nie wierzy
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Kupił w Polsce mięso z zarażonego kurczaka, wygląda ohydnie. Zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu spadła na samo dno. Choroba zabrała mu chęć do życia i wszystkie pieniądze, przeżył prawdziwy koszmar
  5. Okropnie się boi. Nowotwór zaatakował ukochaną aktorkę, ostatnie stadium choroby

Źródło: Party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News