Więcej już nie zatańczą. Zaskakujące wyniki "Tańca z gwiazdami", widzowie byli bezlitośni

Więcej już nie zatańczą. Zaskakujące wyniki "Tańca z gwiazdami", widzowie byli bezlitośni Źródło: .

Taniec z gwiazdami pożegnał następną parę uczestników. Kolejna odsłona tanecznego show to wielkie emocje i smutek przegranych. Dziś rywalizację ukończyła uwielbiana gwiazda - głosowanie okazało się jednak nieubłagane.

Taniec z gwiazdami przyniósł kolejne rozstrzygnięcia. Dziś z rywalizacji odpadła kolejna para. Z pewnością nie wszyscy będą zadowoleni z wyników, ale matematyka nie kłamie - widzowie bezlitośnie zdecydowali, że to właśnie oni muszą przełknąć gorycz porażki.

Taniec z gwiazdami pożegnał kolejną gwiazdę

Polsat wyemitował kolejny, czwarty już, odcinek 10. edycji Tańca z gwiazdami. Uczestnicy przez kolejny tydzień szlifowali swoje umiejętności i z pewnością było to widoczne w niektórych przypadkach. Inni z kolei powtarzali swoje błędy, a w ich wskazywaniu bezlitośni byli jurorzy. W ostrej krytyce przodowała, jak zwykle, Iwona Pavlović. Na tym etapie programu nie wszystko uchodzi płazem.

Olimpijska zasada, że liczy się sam udział, nie działa w tym programie. Pożegnanie z rywalizacją zawsze jest bolesne. Tym razem z programem musieli pożegnać się Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz. Format show jest brutalny - ktoś odpaść musi i tym razem widzowie byli najmniej litościwi właśnie dla tej pary. Tym samym Adam Małczyk dołączy do Reni Jusis, Rafała Szatana i Joanny "Rudej" Lazer, którzy żegnali się z programem w poprzednich odcinkach.

Kolejny etap już za tydzień

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Inne pary mogą odetchnąć z ulgą i przygotowywać się do następnego odcinka. Ci, którym dziś lekko powinęła się noga, mają chwilę by skorygować błędy i w przyszły piątek zachwycić wymagające jury. Widzowie programu czekają bowiem na elektryzujące występy - par zostało już mniej, a emocje są coraz większe.

W czwartym odcinku bardzo dobrze oceniono między innymi występ Sandry Kubickiej i Adama Adamoniska. Zachwycona była nawet najbardziej krytyczna Iwona Pavlović. Powiedziała, że znalazła się w tanecznym niebie - nie każdy tancerz doczekał się takich pochwał z jej ust. Ostatecznie taniec pary został oceniony na aż 27 punktów.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty
Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Wielu twierdzi, że to Kubicka być może zawalczy o zwycięstwo z inną faworytką, Barbarą Kurdej-Szatan, która występuje w parze z Jackiem Jeschke i też regularnie jest wysoko oceniana. Jak potoczy się ta rywalizacja? W tanecznym show jeszcze wszystko może się zdarzyć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Ludzie bili się o popularny produkt, teraz znów wraca na sklepowe półki. Rusza wielka promocja w Lidlu
  5. Panna młoda chciała zadać szyku na swoim ślubie. Została bezlitośnie wyśmiana, "założenie tego to samobójstwo”"

Źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News