Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach

Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach Źródło: Facebook/Michał Malitowski

"Taniec z gwiazdami" rusza niedługo z kolejnymi odcinkami. W międzyczasie media obiegły przykre informacje dotyczące jurora hitu Polsatu. Celebryta ma poważne problemy w życiu prywatnym.

"Taniec z gwiazdami" już niedługo startuje z kolejną edycją, czego nie mogą się doczekać fani produkcji. Taneczne show wraca już 13 września. Do mediów dotarły natomiast przykre doniesienia z życia prywatnego jednego z jurorów programu. Celebryta boryka się ze straszną chorobą i rozpadem swojego małżeństwa. 

"Taniec z gwiazdami" króluje na antenie Polsatu 

"Taniec z gwiazdami" niedługo wraca w nowej odsłonie. Wierni widzowie show już  nie mogą doczekać się tanecznych zmagań celebrytów na parkiecie. Pojawiły się właśnie smutne wiadomości dotyczące jurora programu. 

Michał Malitowski, który nie pojawił się w wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami", w szczerym wyznaniu podzielił się tym, co dzieje się w jego życiu. Gwiazdor zdradził, że cierpi na poważną chorobę, a także poinformował o rozpadzie swojego długoletniego związku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prywatny dramat jurora 

Michał Malitowski, wielokrotny mistrz świata w tańcu towarzyskim, zdecydował się opowiedzieć swoim fanom o przykrych wydarzeniach, z którymi musiał się borykać w ostatnim czasie. Opublikował swoje wyznanie na ten temat w mediach społecznościowych. 

Przede wszystkim poinformował swoich wielbicieli o tym, że rozstał się ze swoją żoną, Joanną Leunis. Stanowili oni parę zarówno w życiu, jak i na parkiecie, co dodatkowo komplikuje jego sytuację zawodową. Byli razem przez 17 lat i mają razem córkę Lię. 

- Doświadczyliśmy razem wielu zwycięstw i porażek i wciąż mamy przed sobą największe wyzwanie, jakim jest wychowanie naszej córki - napisał. 

Wyjawił również, że jego absencja w ostatnim sezonie "Tańca z gwiazdami" związana była z chorobą. Jak się okazuje, słynny tancerz cierpi na poważną depresję. Powiedział także, że jest pod stałą opieką specjalistów, którzy monitorują jego stan zdrowia. Przyznał, że powoli zaczyna wracać do formy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Gwiazdor zdecydował się wystąpić w kolejnej odsłonie tanecznego show. Pierwszy odcinek będzie miał swoją premierę 13 września, tradycyjnie na antenie Polsatu. 

Źródło: Instagram/Michał Malitowski

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia
  5. Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty

Źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News