Chce wygrać "Taniec z gwiazdami", ale bliscy boją się o jej zdrowie. "Miała bardzo poważny wypadek, na parkiecie wszystko może się zdarzyć"

Chce wygrać "Taniec z gwiazdami", ale bliscy boją się o jej zdrowie. "Miała bardzo poważny wypadek, na parkiecie wszystko może się zdarzyć" Źródło: pixabay.com

"Taniec z gwiazdami" bez wątpienia jest jednym z najbardziej wymagających telewizyjnych show. Uczestnicy muszą dać z siebie bardzo dużo i poświęcić wiele godzin na treningi, co jest ogromnym wyzwaniem dla ich organizmów. Ta gwiazda chce zrobić wszystko, by wygrać, choć jej bliscy bardzo się o nią martwią.

Joanna Lazer to wokalistka zespołu Red Lips, ale także uczestniczka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz "Śpiewajmy wszyscy. All together now". Znana jest z takich hitów, jak m.in.: "To, co nam było" czy "Czarne i białe". 

Wokalistka przygotowuje się do udziału w programie Taniec z gwiazdami. Taneczny duet będzie tworzyć z Rafałem Maserakiem, który poprowadził do zwycięstwa już niejedną partnerkę. Zwyciężyły z nim między innymi Anna Mucha i Julia Kamińska. Tym razem jednak zadanie jest wyjątkowo trudne, a wszystko przez stan zdrowia gwiazdy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy uraz kręgosłupa przeszkodzi Joannie dojść do finału?

Joanna spędza mnóstwo czasu na treningach, aby w pierwszym odcinku pokazać się z jak najlepszej strony. Bliscy wokalistki martwią się jednak o jej stan zdrowia. Przed maturą piosenkarka miała poważny wypadek samochodowy, w którym doznała ciężkich obrażeń kręgosłupa. Wymagało to długiej rehabilitacji, przez co jej powrót do zdrowia znacznie się przedłużył.

- Dotąd jej to nie dokuczało, ale na parkiecie wszystko może się zdarzyć – martwią się znajomi wokalistki w rozmowie z tygodnikiem "Rewia". 

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał

2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Publikowane przez Joannę zdjęcia w mediach społecznościowych wskazują, że piosenkarka ma się dobrze, jednak niepokój wciąż pozostaje. 3 tygodnie temu na swoim instagramie zamieściła zdjęcie, na którym oswaja się z sukienkami i obcasami, a także pyta swoich fanów, w jakim tańcu najchętniej chcieliby ją zobaczyć. Pisze, że na początku kompletnie nie znała się na tańcu, a teraz potrafi już odróżnić standard od łaciny. Z pewnością ma nadzieję, że jej zdrowie pozwoli na udział w tanecznym show i dojście do finału. 


Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Wiadomo, ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić
  4. Zachowanie kota wiele mówi o właścicielu. Naukowcy uważają, że przejmują pewne cechy charakteru od człowieka
  5. Nie żyje gwiazda "Idola". Zginęła w tragicznych okolicznościach

Źródło: Super Express

Następny artykuł