Znamy nazwiska 11 uczestników "Tańca z gwiazdami". Ogromne zaskoczenie

Znamy nazwiska 11 uczestników "Tańca z gwiazdami". Ogromne zaskoczenie Źródło: facebook.com/@tanieczgwiazdamipolsat

"Taniec z gwiazdami" niedługo rusza ze swoją najnowszą edycją. Tymczasem już teraz wiadomo, kto wystąpi na parkiecie. Ujawniono 11 nazwisk celebrytów, którzy będą rywalizować o Kryształową Kulę.

"Taniec z gwiazdami" podczas ostatniej edycji zaskoczył wszystkich doborem gwiazd, które mogliśmy zobaczyć na parkiecie. Początkowo wiele wyborów, jakie podjęła telewizja Polsat, wydało się nietrafionym pomysłem, ale z każdym kolejnym odcinkiem rywalizacja i samo podejście do wyzwania ze strony uczestników zaczęło coraz bardziej nabierać rumieńców.

Niestety nie wszyscy odnaleźli się w tego typu zawodach, co było widać po wyraźnych różnicach w umiejętnościach celebrytów. Nie zabrakło też wielu momentów, kiedy taniec uczestników oglądało się z zapartym tchem. Teraz wszyscy fani programu zastanawiają się, jak wypadną gwiazdy najnowszej edycji programu oraz czy uda im się przyćmić faworytów, których oglądaliśmy podczas wiosennej emisji show.

Uczestnicy jesiennej edycji programu "Taniec z gwiazdami"

Od momentu, kiedy ogłoszono kolejną edycję tanecznego show telewizji Polsat, w Internecie pojawiła się cała masa pogłosek i spekulacji odnośnie do tego, kto stanie tym razem do rywalizacji. Wiele podawanych wtedy nazwisk wydawała się nierealna, ale z czasem okazało się, że niektóre z nich okazały się trafione.

Na oficjalnym profilu programu na Instagramie co jakiś czas informowano o tym, kto wystąpi w najnowszej odsłonie programu. Osoby odpowiedzialne za show zadbały o to, aby były to gwiazdy z różnych dziedzin show-biznesu, dzięki czemu nie możemy narzekać na brak różnorodności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na samym początku stacja zdecydowała się uderzyć z naprawdę potężnego działa i potwierdzono udział Barbary Kurdej-Szatan oraz jej męża Rafała Szatana. Było to niemałe zaskoczenie dla wielu widzów, chociaż nie tak duże, jak ogłoszenie, że jesienią na parkiecie zobaczymy Monikę Miller.

Kolejne nazwiska zaczęły pojawiać się regularnie w Internecie i teraz znamy już 11 uczestników show, a prócz wyżej wymienionych są to: Ola Kot, Akop Szostak, Damian Kordas, Magda Bereda, Adam Małczyk, Reni Jusis, Sandra Kubicka i Joanna Lazer.

Patrząc na ten skład, możemy bez wątpienia spodziewać się niesamowitej rywalizacji i nastroju, jakiego jeszcze nie było na tej scenie.

  1. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  2. Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy
  3. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  4. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  5. Wiktoria Gąsiewska szaleje bez stanika. Gorące zdjęcie gwiazdy Rodzinka.pl w sieci
  6. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski
  7. Tragedia na festiwalu Jurka Owsiaka Pol'and'Rock. Nie żyje mężczyzna, policja w akcji
  8. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"

źródło: Wprost

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu