Licealiści na studniówce pobili wszystkich uczestników "Tańca z gwiazdami". Zrobili magiczny pokaz na parkiecie, ciężko oderwać wzrok

Licealiści na studniówce pobili wszystkich uczestników "Tańca z gwiazdami". Zrobili magiczny pokaz na parkiecie, ciężko oderwać wzrok Źródło: YouTube / Redakcja OstrowMaz24

"Taniec z gwiazdami" na nowo rozpalił w wielu Polakach miłość do pląsów. Co roku wielu internautów z radością przygląda się więc popisom licealistów na studniówkach. Jeden z występów szczególnie nas zachwycił.

"Taniec z gwiazdami" cieszy się wśród polskich telewidzów szczególną popularnością. Nie bez przyczyny doczekał się już łącznie 23 sezonów - 13 realizowanych przez TVN i 10 przez Polsat. Jego wpływ okazał się bardzo widoczny - wielu fanów zmobilizowało się bowiem do rozpoczęcia kursów tańca towarzyskiego.

"Taniec z gwiazdami" inspiruje Polaków

Wielu internautów z zaciekawieniem przygląda się także udostępnianym w sieci nagraniom ze studniówek organizowanych w całym kraju. Szczególnym uznaniem cieszy się film z imprezy uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowie Mazowieckim. Dlaczego akurat ten taniec zrobił tak duże wrażenie? Powód okazuje się zaskakujący.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Licealiści zrezygnowali z tradycyjnego poloneza na rzecz zdecydowanie trudniejszego walca angielskiego. Aby występ wyglądał jeszcze bardziej efektownie, uczniowie zdecydowali się na wybór jednolitych strojów. Wszystkie dziewczęta miały na sobie ciemne, długie, połyskujące sukienki o prostym kroju. Chłopcy wybrali klasyczne białe koszule, które urozmaicili czerwonymi muchami i szelkami.

Licealiści dali wyjątkowy występ

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina wyrzucona z samolotu. Pasażerowie skarżyli się na ich zapach, linie lotnicze dostały pozew
2. Piorunujące informacje, prokurator zaczął postępowanie ws. Viki Gabor. Internauci drżą z obaw

Chociaż mogłoby się wydawać, że przygotowanie podobnego występu nie jest wcale trudne, układ okazał się naprawdę skomplikowany. Uczniowie byli jednak doskonale przygotowani i dali prawdziwy popis - nie tylko z krokami podstawowymi, ale i obrotami oraz efektownymi podniesieniami. Licealiści bez wątpienia będą mieli niesamowitą, wyjątkową pamiątkę na całe życie.

Występ uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowie Mazowieckim możecie zobaczyć na nagraniu poniżej:

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Ogromny cios dla widzów TVN. Z "Na Wspólnej" odchodzi uwielbiany aktor, fanki toną we łzach
  4. Masz na ramieniu podobną bliznę po szczepionce? Prawda o jej pochodzeniu sprawia, że ludzie bledną
  5. Najgrubsza kobieta świata oskarżona o zabójstwo. Dziecko nie miało szans, potem wydarzyło się niewiarygodne

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News