Jurorka "Tańca z gwiazdami" pokazała zdjęcie z młodości. Zaskoczyła wszystkich, jest nie do poznania

Jurorka "Tańca z gwiazdami" pokazała zdjęcie z młodości. Zaskoczyła wszystkich, jest nie do poznania Źródło: YouTube / Polsat

Taniec z gwiazdami sprawił, że kobietę pokochały tysiące polskich widzów. Gwiazda pokazała niedawno swoje zdjęcie z młodości, fani są pod wielkim wrażeniem.

Taniec z gwiazdami przyniósł jej niezwykłą popularność i sympatię widzów. Kobieta od lat zasiada w jury programu a jej wiedza dotycząca tańca i niebywałe poczucie humoru niejednokrotnie zachwyciły fanów. Niedawno kobieta podzieliła się z wielbicielami swoim zdjęciem z młodości. Internauci są w wielkim szoku.

Taniec z gwiazdami zapewnił jej wielką sympatie widzów

Kobieta udostępniła swoje zdjęcie z młodości na Instagramie, czym zupełnie zaskoczyła fanów. Ciężko rozpoznać na nim Iwonę Pavlović, którą znamy z ekranów telewizyjnych. Kobieta opatrzyła fotografię obszernym opisem, w którym składa wszystkim wielbicielom noworoczne życzenia.

- Szczęśliwa 7. I czego życzyć sobie w tym pięknym roku? Nowej dekadzie? Niech żyje bal! Nasz autorski bal i taniec na własnych zasadach. Bądźmy niezależni i myślący, bądźmy sobą, ale potrafiący tańczyć i działać w parze i w grupie. Myślmy o sobie nawzajem. Z błędów wyciągajmy wnioski, słuchajmy, nie bójmy się krytyki - tej dobrej, konstruktywnej. Niech trwa radość i zdrowie, miłość, spełnienie. Niech żyje Wasz bal! - napisała pod swoim zdjęciem Iwona Pavlović.

Na fotografii widać kobietę, która tańczy z partnerem. Ubrana jest w sukienkę w kolorze jasnozielonym. Jej partner znajduje się tyłem do obiektywu, a na plecach ma naklejony numer 7, do którego nawiązuje we wpisie kobieta. Zdjęcie pochodzi z jednego z konkursów tanecznych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Iwona Pavlović zaskoczyła fanów zdjęciem z młodości

Fani są zaskoczeni, bo trudno rozpoznać  dzisiejszą gwiazdę w tancerce ze zdjęcia. Kobieta ma mocny, kolorowy makijaż i jasne włosy, zupełnie niepodobne do 'Czarnej Mamby", która przyzwyczaiła telewidzów do swojego innego wizerunku.

- To zdjęcie powstało tak dawno temu, w innej dekadzie, środowisku, wieku. Pamiętam, jakie miałam wtedy plany i marzenia. Dziś mogę Wam powiedzieć, że bez nich żyje się ciężej, trudniej. Dążmy do swoich celów, działajmy! Szczęście jest drogą - dodała gwiazda na koniec swojego wpisu.

Dzisiaj grzeje: 1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Pod fotografią pojawiły się komentarze od zadowolonych fanów. Piękne życzenia kobiety bardzo ich wzruszyły.

- Mądre słowa, niech żyje taniec! Dzięki niemu nasze życie jest piękniejsze i niech tak będzie już zawsze  - napisała jedna z fanek kobiety.

- Taką Panią pamiętam na lekcjach! Zawsze uśmiechnięta, radosna i mądra! Pozdrawiam bardzo gorąco! - dodał inny internauta.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Szczęśliwa 7. ☺️☺️☺️ I czego życzyć sobie w tym pięknym roku? Nowej dekadzie? Niech żyje bal! Nasz autorski bal i taniec na własnych zasadach... Bądźmy niezależni i myślący, bądźmy sobą... ale potrafiący tańczyć i działać w parze i w grupie 🖤 Myślmy o sobie nawzajem 🙏 Z błędów wyciągajmy wnioski, słuchajmy, nie bójmy się krytyki 👩🏻‍⚖️ tej dobrej, konstruktywnej... Niech trwa radość i zdrowie, miłość, spełnienie... 🖤 Niech żyje Wasz bal! 💃🏻 ____ To zdjęcie powstało tak dawno temu... w innej dekadzie, środowisku, wieku... pamiętam jakie miałam wtedy plany i marzenia. Dziś mogę Wam powiedzieć, że bez nich żyje się ciężej, trudniej.. dążmy do swoich celów, działajmy! 💪🥇Szczęście jest drogą. #nowyrok #plany #motywacja #marzeniasiespelniaja #dreamscometrue✨

Post udostępniony przez Iwona Pavlović 🖤 (@iwonapavlovic)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Tragiczne informacje z polskiego miasta. Syn zabił własną matkę, gdy zrozumiał, co zrobił, podjął dramatyczną decyzję
  4. Jest piękniejsza od Marceliny. Zawadzka pochwaliła się siostrą, są zdjęcia ze ślubu
  5. Dramatyczne sceny w TVN. Trafili do szpitala, zakleszczył się w 18-latce podczas stosunku

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News