Starszy pan poprosił partnerkę do tańca. Nikt nie mógł spodziewać się scen, które chwilę potem się wydarzyły

Starszy pan poprosił partnerkę do tańca. Nikt nie mógł spodziewać się scen, które chwilę potem się wydarzyły Źródło: Werner Hoffmann Facebook.com

Taniec rozpala zmysły, ale przede wszystkim to wspaniały sposób na dodanie naszemu życiu nieco ruchu. Chociaż jego zwolenników jest tak samo dużo jak przeciwników, to chyba nikt nie jest w stanie odmówić tej parze prawdziwego talentu. Kiedy na parkiecie pojawił się starszy pan, nikt nie mógł się spodziewać, że zgromadzeni na sali staną się świadkami niesamowitego pokazu tanecznych umiejętności.

Taniec w ich wykonaniu wydaje się prosty jak bułka z masłem, ale większość z nas nie byłaby w stanie wykonać nawet połowy z tych figur. Starszy pan poprosił partnerkę na parkiet, a sceny jakie później się wydarzyły były szokiem dla wszystkich obserwujących ich pokaz.

Nagranie ich tańca robi furorę w internecie

Taniec starszej pary to prawdziwy hit. Kocich ruchów oraz niesamowitej gibkości pozazdrościć może im niejeden 20-latek. Ci ludzie zdecydowanie wymykają się stereotypom co do wieku i udowadniają, że prawdziwa pasja nie jest tymczasowym hobby. Wydaje się, że nic innego w życiu nie robili, a zgranie, jakie prezentują, może dać wrażenie, że rozumieją się zupełnie bez słów. Obejrzyjcie to show i gwarantujemy, że taniec pojawi się na waszej liście rzeczy do spróbowania. Czy można w lepszy sposób spędzić wolny czas? W końcu taniec łączy w sobie dobrą zabawę i aktywność fizyczną, a dzięki niemu szybko możemy też zauważyć korzystną zmianę w naszej figurze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zupełnie się nie oszczędzali

Para na nagraniu zawstydzi wielu z nas. To, co starszy pan robi ze swoją partnerką, jest niesamowite. Dystans między nimi praktycznie nie istnieje, a mężczyzna zręcznie zmienia ręce i robi z kobietą co chce. Furorę robią wymyślne obroty, a w pewnym momencie w trakcie wykonywania figury, gdy kobieta rzuca się tyłem na wyciągnięte ręce partnera, niemalże wpadają w widownię . Patrząc na te poczynania naprawdę można zadać sobie pytanie czy oni robili cokolwiek innego w życiu, czy urodzili się po to, aby tańczyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier wprowadził II stopień alarmowy w całym kraju. Obowiązuje już od jutra

2. Kobieta piła przez tydzień napar z pokrzywy. Efekty przeszły jej najśmielsze oczekiwania

Taniec to ich żywioł

Nie można w tym momencie nie przytoczyć znanego powiedzenia: w zdrowym ciele zdrowy duch. Jak widać taniec jest dla wszystkich i regularne uprawianie aktywności fizycznej może zaowocować świetnym zdrowiem nawet w nieco bardziej sędziwym wieku. Starsi państwo wirujący na parkiecie na pewno nie narzekają na ból biodra czy zmęczenie. Takiej radości życia oraz pasji można życzyć każdemu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Oburzająca i skandaliczna cena za kotlety schabowe na wakacjach w Zakopanem. Mocno podnosi ciśnienie turystom
  2. Na jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicę
  3. Polskę obiegła tragiczna informacja o przedwczesnej śmierci. Niestety, nie żyje Bogdan Dudko
  4. Kasia Kowalska nagle trafiła do szpitala. Dopiero po czasie wyjawiła wstrząsające szczegóły
  5. Były mąż Gosi Rozenek po latach wyznał prawdę, nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił tajemnicę swojego ślubu
  6. Krzysztof Jackowski wyjawił, co wydarzy się w Polsce za kilka miesięcy. Przepowiednia jasnowidza poraża, wielu będzie zawiedzionych

Źródło: Podaj.to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News