Kosmiczne zaskoczenie na wizji "Tańca z gwiazdami". Wszyscy myśleli, że odpadnie najgorsza para, ale tak się nie stało

Kosmiczne zaskoczenie na wizji "Tańca z gwiazdami". Wszyscy myśleli, że odpadnie najgorsza para, ale tak się nie stało Źródło: Instagram/Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami świętował swój setny odcinek, który obfitował w niespodzianki. Jednak taneczny wehikuł czasu, który zaproponował Polsat, nie był największym zaskoczeniem. Z programem miała pożegnać się najgorsza para, ale tak się jednak nie stało.

Taniec z gwiazdami zachwycał w dzisiejszym odcinku, który był wyjątkowy. Co chwilę pojawiały się nowe niespodzianki, jednak jedną z największych okazało się to, kto z programem się pożegnał. Ogłaszając przegranych Krzysztof Ibisz zaskoczył zarówno tancerzy, jak i telewidzów.

Setny odcinek "Tańca z gwiazdami" zaskoczył nie tylko widzów

Właśnie zakończył się setny odcinek "Tańca z gwiazdami". W programie przyszykowano niespodzianki dla widzów. Wszyscy siedzący przed ekranami telewizyjnymi mogli liczyć nie tylko na wspaniałe układy taneczne, ale i na powrót do przeszłości. Na widowi pojawili się uczestnicy poprzednich edycji, a wśród nich Ewelina Lisowska, Popek czy Aneta Zając.

Telewizja Polsat zaskoczyła wszystkich pięknym otwarciem odcinka, konfetti latało po całym parkiecie, a uczestnicy ubrani byli w złote czapeczki urodzinowe i mieli przy sobie imprezowe rekwizyty, które podkreślały, że wszyscy świętują setny odcinek programu.

Pary po wykonaniu swoich podstawowych układów zmierzyły się ze sobą w pojedynkach. Trzy pary walczyły ze sobą o kolejne głosy, które mogły mieć decydujące znaczenie w ostatecznej tabeli wyników.

Kto odpadł z "Tańca z gwiazdami"?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jury pojawiło się już w starym składzie. W zeszłym tygodniu zabrakło Michała Malitowskiego, którego zastąpił Kris, znany z programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Prowadzący przesłali pozdrowienia dla nieobecnej Beaty Tyszkiewicz, która przez wiele lat zasiadała w jury tanecznego programu. Sentymentalna podróż po świecie tańca, dobra zabawa, emocje i wzruszające wspomnienia oraz wiele niespodzianek - tak wyglądał ten odcinek.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Gwałcił je bez opamiętania, druzgocące doniesienia

"Taneczny wehikuł czasu" o którym mówił Krzysztof Ibisz spowodował, że z programem... nie pożegnał się żaden z uczestników! Wszyscy w napięciu oczekiwali na wynik głosowania telewidzów, ale w ostatnim momencie prowadzący oznajmił, że tak uroczystego odcinka nie opuści nikt i wszystkie pary będą mogły zatańczyć za tydzień. Takiego rozwiązania nikt nie mógł się spodziewać i dopiero w tym momencie rozpoczęło się prawdziwe świętowanie na scenie programu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz nawet KILKADZIESIĄT tysięcy złotych. Jest tylko jeden warunek
  2. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
  3. Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało
  4. Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach
  5. Sanepid pilnie wycofuje z Biedronki popularne ciasteczka. Lepiej ich nie jeść, bo może się to bardzo źle skończyć

Następny artykuł