Zachowanie pasażerki samolotu wywołało burzę. Wszystko uwieczniono na zdjęciach, wiele osób jest wręcz oburzonych

Zachowanie pasażerki samolotu wywołało burzę. Wszystko uwieczniono na zdjęciach, wiele osób jest wręcz oburzonych Źródło: Pixabya/Free Photos

Tanie loty to coś, na co wszyscy chętnie polują, bo każdemu zależy na tym, żeby wyjechać na wspaniałe wakacje, a jednocześnie nie wydać całych swoich oszczędności. Ta kobieta zrobiła jednak coś, co oburzyło jej współpasażerów na pokładzie.

Tanie loty kuszą swoimi korzystnymi cenami, ale jednocześnie wiążą się często z brakiem wygody podczas podróży. Pasażerowie zwykle nie mają zbyt dużo miejsca na nogi i ciężko jest im znaleźć przestrzeń do rozprostowania mięśni. Ta kobieta wymyśliła na to ciekawy, choć kontrowersyjny sposób, który nie wszystkim przypadł do gustu. 

Tanie loty mają swoje minusy 

Tanie loty, a dokładniej firmy, które zajmują się organizowaniem tego typu podróży, nie skupiają się na warunkach, w jakich ten czas mają spędzić podróżni. Oczywiście wszelkie zasady bezpieczeństwa muszą zostać zachowane, ale nie inwestują one zwykle raczej w wygodne, rozkładane fotele czy inne udogodnienia.

Większość pasażerów marzy o tym, żeby odpocząć podczas lotu, zdrzemnąć się czy chociaż wygodnie ułożyć, co często jest niemożliwe przez ciasne ułożenie foteli. Niektórzy turyści wpadają na niekonwencjonalne sposoby poprawienia swojego komfortu podczas podróży. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Współpasażerowie byli oburzeni 

Jedno z takich rozwiązań zaprezentowała ta pasażerka. Postanowiła wykorzystać koc i zrobić sobie z niego wygodny hamak na nogi. Mogła to uczynić wyłącznie dlatego, że miała miejsce niedaleko wyjścia awaryjnego, w innym przypadku nie byłoby szans na tego typu instalację. 

Część osób zareagowała podziwem na wynalazek kobiety. Inni jednak zdecydowali się na mocną krytykę jej zachowania. Według niektórych, montując w tym miejscu hamak, sprowadziła zagrożenie na resztę pasażerów. Uniemożliwiła w tej sposób dostęp do wyjścia awaryjnego, które byłoby kluczowe w momencie wypadku czy innych, losowych wydarzeń. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie, nikt jej nie znalazł. Przez lata dochodziła do siebie
2. Po cichu obniżono emerytury Polaków. Sytuacja dotyczy tysięcy osób

Warto również zauważyć, że kobieta mogła swobodnie rozprostować nogi nawet bez użycia koca, bo przed nią nie było żadnych siedzeń. W mediach pojawiło się zdjęcie dokumentujące zachowanie tej pasażerki. Wywołało ono skrajne komentarze. Dużo internautów było oburzonych postępowaniem kobiety. Niektórzy najprawdopodobniej zwróciliby jej uwagę, gdyby zobaczyli coś takiego podczas lotu. Wygląda na to, że nie wszyscy powinni decydować się na tanie loty, skoro tak bardzo zależy im na wygodzie. 

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny podatek spadnie na barki milionów Polaków. Podstawowe zakupy HORRENDALNIE wysokie
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi
  4. Jak oduczyć szczeniaka gryzienia? Prosty i skuteczny sposób, dzięki któremu mały piesek oduczy się złego nawyku
  5. Wbiegł do pokoju księżnej Diany, była zalana łzami. Kiedy odkrył, co zrobiła jej matka, pogrążył się z nią w bólu

Źródło: o2

Następny artykuł