Petarda, której nikt się nie spodziewał. Spektakularny, nieziemski występ w TzG

Petarda, której nikt się nie spodziewał. Spektakularny, nieziemski występ w TzG Źródło: Facebook/Taniec Z Gwiazdami

Tango tej pary kompletnie zaskoczyło całą widownię i jury. Gwiazdor razem z partnerką dali taki popis, że wszyscy zbierali szczęki z podłogi, gdy zobaczyli ich interpretację tego pochodzącego z Argentyny tańca.

Tango para zatańczyła do hitu polskiej wokalistki, Natalii Nykiel, "Bądź Duży". Tradycyjnie nagranie z tańca chwilę po jego wykonaniu trafiło do mediów społecznościowych, na profile związane z hitowym programem Polsatu. Fani nie mają wątpliwości - za to wykonanie należały się najwyższe noty.

Para, która zatańczyła tango, kompletnie powaliła publiczność

Kucharz, który wygrał czwartą edycję Masterchefa oraz brał udział w programie Agent: Gwiazdy, Damian Kordas, radzi sobie w Tańcu z Gwiazdami naprawdę świetnie. Celebryta szybko znalazł nić porozumienia z tancerką Janją Lesar, z którą na scenie prezentuje się naprawdę oszałamiająco. Potwierdzają to jurorzy i fani.

Tym razem wybór padł na tango. Para stanęła przed trudnym zadaniem wykonania tego ognistego tańca przed publiką i jak zawsze wymagającym jury. Już sama ich prezencja na scenie powalała na kolana. Damian Kordas postawił na prawdziwą klasykę: założył czarny, męski garnitur z białą poszetką. Zdecydował się nie odchodzić od konserwatywnego wzorca oficjalnego męskiego ubioru. Janja Lesar miała większe pole do popisu. Założyła złotą, połyskującą sukienkę przepasaną czarnym, cienkim paskiem, który zgrywał się z jej czarnymi szpilkami i ciemnymi włosami.

Fani nie mają wątpliwości. Jury dało za mało punktów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani nie kryli zachwytu interpretacją tanga w wykonaniu znanego kucharza i jego partnerki. Internet szybko zasypały komentarze z wyrazami zachwytu oraz żądaniami jak najwyższych not dla pary. Próżno było szukać jakichkolwiek słów krytyki, co w internecie jest naprawdę rzadkością. Jury dało im 24 punkty, ale dla niektórych internautów było to stanowczo za mało.

- Taki piękny taniec, ale słabe oceny - komentowała z zawodem użytkowniczka.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Martwego noworodka przewieziono do kostnicy. Nagle dziecko zaczęło się ruszać, ale przerażony pracownik wypełnił bezlitosne polecenie szefa

- Wow, super taniec, choć utwór trudny do tanga, na końcu jak Janję lekko podniósł, to było mega - pisała internautka.

- Piękna para. Moje punkty to 30 - czytamy dalej.

- Damian Kordas - pozamiatałeś! Dla mnie sztos - widnieje pod postem na Instagramie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Klienci lumpeksów będą BARDZO zdziwieni. Sklepy pojawią się w nietypowych dla nich miejscach
  2. Ujawniono największy sekret Zbigniewa Wodeckiego. Prawda wyszła na jaw po latach. Fani nie mogą uwierzyć
  3. Przykry incydent w rodzinie Kamila Durczoka. Syn wyrzuconego z TVN gwiazdora wymierzył mu bolesny cios
  4. Wiadomo już, kiedy będziecie musieli wyciągnąć z szafy zimowe kurtki. Prognoza pogody na najbliższy czas niejednego zdołuje
  5. Niestety, media obiegły nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje Włodzimierz Mucha

Źródło: Polsat

Następny artykuł