Tanajno stawia warunki ws. poparcia w II turze wyborów

Tanajno stawia warunki ws. poparcia w II turze wyborów

Paweł Tanajno, były kandydat na prezydenta z ramienia Demokracji Bezpośredniej postawił warunki po spełnieniu, których Bronisław Komorowski będzie mógł liczyć na poparcie jego środowiska.

Tanajno przedstawił warunki w formie instrukcji "Bronisławie MOŻESZ nas nie oszukać", wedle której aby zdobyć poparcie Demokracji Bezpośredniej ubiegający się o reelekcję prezydent musiałby doprowadzić do natychmiastowego przeprowadzenia referendum w sprawie jednomandatowych okręgów wyborczych. Tanajno oświadczył, że ani Kukiz ani on sam nie byli kandydatami, na których głosowano z uwagi na ich postacie tylko z uwagi na projekty polityczne, które skupiały się wokół jednomandatowych okręgów wyborczych i obligatoryjnych referendów. Jak jednak zaznaczył przedstawiciel DB jeśli ten sam warunek spełni drugi z ubiegających się o urząd prezydenta kandydatów, Andrzej Duda, to także może liczyć na jego poparcie.

Stało się. Paweł Tanajno w sprawie poparcia dla Bronisława Komorowskiego.Napiszcie czy było warto, czy nie zawiodłem... Posted by Paweł Tanajno on 13 maja 2015
bh, źródło: tvp.info
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News