Paweł Tanajno, były kandydat Demokracji Bezpośredniej na prezydenta Polski, który uzyskał w pierwszej turze 0,2% głosów zarzucił Przemysławowi Wiplerowi bycie symbolem zepsucia polskiej polityki. 

Ostry atak Tanajno na Wiplera to reakcja tego pierwszego na wywiad jaki udzielił poseł KORWiNy w Polsat News, w którym zarzucił Kukizowi, że traci współpracowników.

Tanajno najpierw zarzucił Wiplerowi zniszczenie poprzedniej formacji korwinistów KNP.

Przemysławie Obłuda Wiplerze, polityku i pośle PIS, zwolenniku wolności głosujący za przymusem szczepień, toć ty rozbiłeś KNP i straciłeś Korwina pozbawiając go możliwości współpracy z tak wartościowymi osobami jak Jacek Wilk, Artur Dziambor oraz wielu innych – napisał do Wiplera polityk DB.

Potem podkreślił, że Wipler wytykając Kukizowi brak programu wyborczego wykazuje się hipokryzją.

I jeszcze drugi szczyt obłudy – zarzucił Kukizowi brak programu a przecież do dzisiaj na stronie Korwin nie ma programu. Partia (nie zarejestrowana) Korwin nie ma programu. Jedyne co ma partia Korwin to obłąkańcze wizje Korwina i parcie na szkło Wiplera. Ot cały program partii – napisał Tanajno.

Podsumowując swoją odpowiedź do Przemysława Wiplera, Tanajno porównał go do Palikota, który według Tanajny jest symbolem zepsucia polskiej polityki.

Jesteś wraz z Palikotem i Ryfińskim symbolem syfu politycznego, zepsutej elYty, którą mniej my nadzieję Paweł Kukiz i jego społeczna siła zmiecie raz na zawsze na śmietnik historii – zakończył Tanajno.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

...

Zobacz również

Zobacz również