Tamara Gonzales Perea zabrała głos po odpadnięciu z "TzG". Mocne słowa

Tamara Gonzales Perea zabrała głos po odpadnięciu z "TzG". Mocne słowa Źródło: Screenshot z youtube.com/Polsat

Tamara Gonzales Perea razem z Rafałem Maserakiem tworzyła świetną parę, która przez niemal cały czas w programie "Taniec z gwiazdami" prezentowała bardzo wysoki poziom umiejętności. To jednak nie wystarczyło, bowiem nie dotarli oni do finału. Celebrytka w końcu zdecydowała się wyjawić, co naprawdę myśli o kontrowersyjnej sytuacji.

Tamara Gonzales Perea postanowiła odnieść się do ostatniego odcinka programu "Tańca z gwiazdami". Celebrytka odpadła wtedy z programu, co spowodowane było zbyt małą ilością głosów, które oddali na nią widzowie tanecznego show.

Zamiast Tamary i Rafała w programie w finale zobaczymy Gimpera i Paulinę, którzy zmierzą się z Joanną Mazur i jej partnerem Janem. Takiego obrotu spraw nie spodziewał się absolutnie nikt. Wiele osób spekulowało, że to właśnie Tamara wystąpi w finale, ponieważ dotychczas prezentowała bardzo wysokie umiejętności taneczne, czego nie można było powiedzieć niestety o Gimperze. 

Tamara Gonzales Perea odpadła z programu "Taniec z gwiazdami"

Celebrytka dotychczas nie chciała komentować w mediach swojego rozstania z tanecznym show telewizji Polsat. Widać było, gdy Krzysztof Ibisz czytał wyniki głosowania, że jest jej przykro, że to właśnie teraz będzie musiała pożegnać się z produkcją, ale poza krótkim pożegnaniem nie otrzymaliśmy od niej zbyt wiele informacji.

Teraz Tamara postanowiła jednak oficjalnie na swoich mediach społecznościowych skomentować kontrowersyjny wynik, o co bardzo prosili ją fani. Teraz wszystko w końcu stało się jasne. 

Oficjalne oświadczenie Tamary po odpadnięciu z programu

Tamara była wyraźnie zasmucona, gdy gospodarze programu odczytali wyniki głosowania widzów. Postanowiła oficjalnie pożegnać się z programem na swoich mediach społecznościowych, lecz nie zabrakło również wyjątkowo mocnych i dosadnych słów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 - Moja przygoda z "Tańcem z gwiazdami" wczoraj niestety dobiegła końca, ale wiem, że przygoda z tańcem... dopiero się zaczęła! Cenniejsze od głównego trofeum jest właśnie to, że pokonałam swoje słabości i (głęboko w to wierzę) rozpoczęłam kolejny rozdział swojego życia! No, bo czy po tych czterech miesiącach zakochiwania się w tańcu może być inaczej? Na pierwszych treningach wątpiłam, czy w ogóle dam radę nauczyć się podstawowych kroków... ale w takich chwilach przypominam sobie, że jestem wojownikiem. I choć doskonale znam smak przegranej (w końcu to nie mój pierwszy program telewizyjny), to uważam, że najważniejsze jest być sobą do końca i odebrać każdą życiową lekcję z pokorą - nawet kiedy trzeba odejść z placu boju - mogliśmy przeczytać. 

Fani pożegnali ją dziękując jej za świetne widowisko, które im zaserwowała.

 - Dziękujemy Ci, Tamara. Nie przejmuj się przegraną i tańcz dalej. Masz talent - stwierdza fanka Macademian Girl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Tego widoku długo nie zapomnicie. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini sprzed lat rozgrzeją was do czerwoności
  4. Ostatni raz widzieliśmy Sławomira? Jego żona publicznie oświadczyła, że go zamorduje, jak wrócą do domu, nagranie w sieci
  5. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Widok wartej kilka milionów willi powali was na kolana (FOTO)
  6. Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News