Gwiazda "Ojca Mateusza" zdobyła się na szczere wyznanie, chodzi o jej syna. Była bardzo młoda, gdy go urodziła, posypały się wiadomości

Gwiazda "Ojca Mateusza" zdobyła się na szczere wyznanie, chodzi o jej syna. Była bardzo młoda, gdy go urodziła, posypały się wiadomości Źródło: Instagram tamara.arciuch

Tamara Arciuch zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem. Wpis, który zamieściła na portalu społecznościowym dotyczył jej syna. Mało kto by podejrzewał jaka jest prawda. O czym poinformowała gwiazda serialu"Ojciec Mateusz"?

Najprawdopodobniej nikt nie spodziewał się takiej prawdy. Wyznanie, które Tamara Arciuch opublikowała za pomocą Instagrama przyczyniło się do masy komentarzy od jej miłośników. Byli zszokowani, że aktorka urodziła swojego syna w tak młodym wieku.

Tamara Arciuch zaskoczyła swoich fanów

Ostatni wpis, który Tamara Arciuch zamieściła na Instagramie wywołał ogromne zdziwienie nawet u jej najwierniejszych fanów. Zapewne większość z nich zdawała sobie sprawę, że aktorka znana z seriali "Ojciec Mateusz" czy "M jak miłość" jest szczęśliwą mamą. Jednak mało kto zdawał sobie sprawę z tego ile lat miała Tamara Arciuch, kiedy na świat przyszedł jej najstarszy syn.

Aktorka jest matką trójki dzieci. Najstarszy jest jej pierworodny syn Krzysztof. Jest on owocem małżeństwa gwiazdy z Bernardem Szycem, z którym jest rozwiedziona. Na planie serialu "Halo Hans!" Tamara Arciuch poznała Bartłomieja Kasprzykowskiego, z którym ma dwójkę dzieci, Michała i Nadię. W swoim ostatnim wpisie na Instagramie aktorka zaskoczyła wszystkich. Nikt nie podejrzewał, że została mamą w tak młodym wieku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka urodziła syna w bardzo młodym wieku

Już wcześniej mogliśmy być zaskoczeni wpisami umieszczanymi przez gwiazdę na Instagramie. Syn aktorki z serialu "Ojciec Mateusz" obchodził niedawno swoje urodziny. W związku z tym Tamara Arciuch zdecydowała się na złożenie mu życzeń na portalu Instagram. Dołączyło do nich wielu fanów gwiazdy. Znaczna cześć z nich od razu zauważyła, że Tamara Arciuch bardzo młodo została mamą.

- Zostałam Mamą w wieku 24 lat... Ten człowiek ukształtował moje życie, ukształtował mnie. Tak-nie ja jego, a on mnie. Jest moim przyjacielem, inspiracją teraz już partnerem. Wszystkiego najlepszego Synku! Bądź szczęśliwy! Mądry i dobry już jesteś - możemy przeczytać na Instagramie aktorki.

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd wprowadził ważną zmianę w ostatniej chwili. Chodzi o godziny dla seniorów

2. Ogromna wpadka w ”Wiadomościach” TVP. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, wszystko na żywo

Nie da się ukryć, że nieczęsto w życiu gwiazd w tak młodym wieku pojawia się dziecko. Zazwyczaj większość z nich skupiona jest przede wszystkim na własnych karierach. Tamara Arciuch 21 lat temu została mamą i ewidentnie nie żałuje tego jak potoczyło się jej życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Epidemia w USA mogła przebiegać lżej? Eksperci nie mają wątpliwości
  2. Marta Linkiewicz łamie obostrzenia i chwali się tym na Instagramie. Jeden szczegół wywołał burzę
  3. Widok grobu ojca Kaczyńskich zapiera dech. Słowa wyryte na nagrobku mówią same za siebie
  4. Bardzo smutna wiadomość z Ministerstwa Zdrowia. Poranne wieści zdruzgotały wielu Polaków
  5. Padła konkretna data. Będzie zniesienie bardzo ważnych obostrzeń?
  6. Nigdy nie wyrzucaj skorupek jaj. Upiecz je w piekarniku i zmiel, powstały proszek jest cenniejszy niż myślisz

Źródła: Instagram / Wikipedia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News