Ta działaczka PiS już nie raz pokazała, jak bardzo nie lubi prezydenta. W obronie Jarosława Kaczyńskiego zrobi wszystko. Skoro Duda upokarza prezesa, to ona zrobi to samo głowie państwa.

W telewizji wPolsce.pl wystąpiła znana i kontrowersyjna polityk PiS. Rozmowa dotyczyła między innymi reform Sądu Najwyższego i KRSu. Kaczyński i Duda spotykali się już kilkukrotnie w tej sprawie, a następne będzie w przyszłym tygodniu. Wszelkie dyskusje o praworządności w Polsce pomiędzy dwoma politykami jednego ugrupowania nie szokują, aczkolwiek nie wszyscy tak myślą. Niektórzy sądzą, że jest to wręcz pastwienie się nad… prezesem Kaczyńskim. Na pomoc w mediach prezesowi ruszyła Krystyna Pawłowicz.

Posłanka twierdzi, że są to polityczne utarczki prezydenta, które nie mają w sobie nic z konsultacji a służą tylko przeczołganiu prezesa PiS. Co więcej, w swojej złości Pawłowicz nazwała prezydenta… Adrianem. Skrytykowała również maniery prezydenta.

Wszystko ma swoje granice. To już przestało być uzgadnianie, to już przeczołgiwanie prezesa. To jest zemsta za sytuację, wytworzoną przez pana kabareciarza. Po prostu Adrian mści się na prezesie. Ja to odbieram jako kłótliwość pana prezydenta. Gdyby chodziło o jakieś drobne sprawy, które panu prezydentowi nie odpowiadają, to skończyłoby się na jednym, dwóch spotkaniach. Te dotychczasowe poprawki powinny być dla prezydenta satysfakcjonujące. To jest upokarzanie prezesa Kaczyńskiego; starszego człowieka, którego nigdy w progu nie wita prezydent. Dla siwej głowy i promotora politycznego szacunek się należy – powiedziała Krystyna Pawłowicz.

Co więcej, posłanka zaznaczyła, że prezydent Andrzej Duda nie jest głową państwa wszystkich polaków.

– Nie! Proszę tak nie mówić! Oni go odrzucają, nie wszyscy głosowali, a interes Polski jest dzisiaj po stronie PiS-u i prezydent ma reprezentować interes Prawa i Sprawiedliwości – skwitowała Pawłowicz.

fot. YouTube/Telewizja wPolsce

Źródło: natemat.pl

...

Zobacz również

Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu