Do tej pory to przede wszystkim zdjęcia prezydenta Andrzeja Dudy cieszyły tysiące internautów, którzy chętnie przerabiali je na memy. Bohaterem ostatnich dni w tym aspekcie stał się jednak obecny przewodniczący Rady Europejskiej, Donald Tusk. Takiej miny jeszcze nie widzieliśmy.

Memy z polską głową państwa powstają już od początku burzliwej kadencji. Mimika Andrzeja Dudy wielokrotnie podbijała już serca tych, którzy z zamiłowaniem śledzą publikowane w internecie polityczne memy.

ZOBACZ TAKŻE: [SONDA] Czy Donald Tusk powinien wrócić do polskiej polityki?

Tusk lepszy niż Duda

Tym razem jednak to były polski premier, Donald Tusk, został gwiazdą żartów krajowych internautów. Jego miny, uwiecznione na fotografiach ze szczytu Partnerstwa Wschodniego, na którym pojawiła się także między innymi polska szefowa Rady Ministrów, Beata Szydło, zrobiły prawdziwą furorę na portalach społecznościowych.

Internauci niezmiennie nabijają się z nieporadności oraz zawstydzenia, którym wykazała się zarówno premier, jak i sam przewodniczący Rady Europejskiej. To jednak jego zachowanie szczególnie przyciągnęło uwagę Polaków.

ZOBACZ TAKŻE: Prezydent odgryza się PiS! O Polsce rozmawiał z… Tuskiem

Co dalej z przyszłością byłego premiera?

Coraz głośniej mówi się w ostatnim czasie o tym, że Donald Tusk planuje powrót do kraju i walkę o jego najważniejsze polityczne stanowiska. Czas jednak pokaże, czy do takowych działań rzeczywiście dojdzie oraz jak wtedy były premier poradzi sobie z bezpośrednim starciem z politykami Prawa i Sprawiedliwości, których obecność sprawia mu obecnie ewidentny dyskomfort.

Fot. Galeria pudelek.pl
Fot. Galeria pudelek.pl
Fot. Galeria pudelek.pl

Jak Tusk radzi sobie w Brukseli? Internauci nie zostawiają na nim suchej nitki! [MEMY]


Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]

...

Zobacz również