Sieć obiegło nagranie, na którym można zobaczyć coś co ma ogromne szanse przejść do historii piłki nożnej. Bramkarz jednej z drużyn walczących na mistrzostwach Azji zachowywał się tak dziwnie, że wszyscy teraz podejrzewają go o sabotaż swojej drużyny. 

Podczas rozgrywanych aktualnie mistrzostw Azji do lat 16 doszło do pojedynku pomiędzy reprezentacjami Uzbekistanu i Korei Północnej. To co jednak wszyscy zapamiętają to zachowanie koreańskiego bramkarza, który robił wszystko żeby piłka… trafiła do jego siatki.

Pierwszy gol w spotkaniu został zdobyty przez bramkarza Uzbekistanu, który wykopał piłkę ze swojej bramki.

Ogromne zdziwienie wzbudziło jednak zachowanie koreańskiego goalkeepera, który nie dość, że wybiegł za daleko ze swojej bramki co sprawiło, że minął się z piłką w powietrzu to jeszcze podczas pościgu za nią zwalniał wyraźnie bieg a nawet specjalnie się przewrócił.

Wszystko wyglądało tak nieporadnie i tak sztucznie, że pojawiły się głosy, iż młody bramkarz zrobił to wszystko specjalnie. Nie wiadomo jednak dlaczego tak postąpił – czy po to by zaprotestować w jakiś sposób przeciwko koreańskiemu reżimowi, czy może dlatego, bo mecz został kupiony przez Uzbekistan i nie miał wyboru.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh

...

Zobacz również