Najnowsza seria popularnych „Milionerów” TVN przyciąga przed ekrany telewizorów naprawdę wielu widzów. Kibicują oni uczestnikom, ale także bezlitośnie wyśmiewają, jeżeli ci nie poradzą sobie ze stosunkowo łatwymi zagadnieniami. Tym razem ogrom krytyki spadł na ojca małego dziecka, który nie zdołał… dokończyć fragmentu wiersza Jana Brzechwy.

Mężczyzna walczący o tytułowy milion udowodnić musiał, że wie, „gdzie pluska się sójka z Pułtuska”. Na pozór łatwe pytanie zdecydowanie przerosło uczestnika. Nie pomogły mu nawet dwa użyte koła ratunkowe.

Widzowie bezlitośni wobec niewiedzy 

Borykający się z problemem związanym z zagadnieniem Tomek ostatecznie wybrał odpowiedź D. – Warta. Niestety poprawnym wyborem była jedynie Narew. Ojciec odpadł więc z programu i pożegnał się z walką o gigantyczne pieniądze.

Internauci okazali się jednak w tym przypadku wyjątkowo mało wyrozumiali. Zadziwiło ich, że „dorosły ojciec, mąż, dyrektor logistyki” nie wiedział, jak płynie rzeka Warta. Nie wierzyli także w fakt, iż nigdy nie zapoznał siebie oraz swoich dzieci z bogatą twórczością Jana Brzechwy.

Fot. Twitter

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Te zdjęcia dzieci ze ślubów BAWIĄ DO ŁEZ!

...

Zobacz również