Takiej awantury w czasie trwania telewizyjnego programu na żywo nie było już dawno. Sceny które można było oglądać we wczorajszym ,,Studio Polska” zdaniem wielu osób swoja atmosferą przypominały bardziej wnętrze szpitala psychiatrycznego niż poważną dyskusję na poziomie.

Cechą charakterystyczną programu emitowanego przez TVP Info jest to, że każda osoba może do niego przyjść, zasiąść na widowni oraz zabrać głos w prowadzonej debacie. To, co działo się wczoraj w studiu, nijak nie przypominało jednak rzeczowej dyskusji.

Tematem programu było wystąpienie Beaty Szydło, która zdaniem wielu komentatorów swoimi słowa dotyczącymi obozu Auschwitz-Birkenau porównała sytuację jego więźniów z dzisiejszymi uchodźcami z państw arabskich. Kiedy prowadzący program zaprezentowali wypowiedzi polskiej premier, a także Prezydenta RP dotyczące sprawy w studio wybuchła ogromna awantura.

Przeciwnicy rządu Prawa i Sprawiedliwości zaczęli wychodzić ze studia krzycząc. Jedna z kobiet zatrzymana przez prowadzących próbowała wytłumaczyć, co jest przyczyną takiego zachowania.

Jak pani Szydło manipuluje, wykorzystuje… zrównała działania nazistowskich Niemiec, wysyłających Żydów do Auschwitz z relokacją – mówiła oburzona kobieta.

Zdaniem rozbawionych internautów popierających zarówno jedną jak i drugą stronę sporu cała sytuacja wyglądała jak „w psychiatryku”. Obydwie strony oskarżają się o prowokacje.

https://www.youtube.com/watch?v=_WDT8PvFTIc

źródło: TVP Info

...

Zobacz również