Agata Duda, która znana jest wszystkim ze swoich bardzo eleganckich, stonowanych oraz przede wszystkim oficjalnych kreacji, tym razem pokazała się obywatelom w całkowicie nowej odsłonie. Obcisłe spodnie, kurtka moro – taką Pierwszą Damę zobaczyć mogli uczestnicy Onko-Survivalu, czyli szkoły przetrwania dla osób po przebytych chorobach onkologicznych.

Onko-Survival odbywa się w Lasach Januszewskich, gdzie pojawiła się w tym roku także Agata Duda. Spędziła czas z uczestnikami, porozmawiała z nimi oraz wspólnie przygotowała jedzenie na ognisku. Nowa twarz Pierwszej Damy bardzo spodobała się osobom biorącym udział w przedsięwzięciu, ale także internautom, licznie udostępniającym jej zdjęcia z tego dnia na portalach społecznościowych.

Idealnie dobrane spódnice oraz żakiety Agata Duda tym razem wymieniła po prostu na obcisłe spodnie i pasującą do okazji kurtkę moro. Wiele osób doceniło fakt, że nie próbowała ona usilnie wyróżniać się z tłumu oraz przyciągać uwagi, a po prostu chciała spędzić czas z tymi, którzy zaangażowali się w nietypowy projekt. Pomimo skromnych wyborów, dzień ten bez wątpienia zadziałał na korzyść wizerunku Agaty Dudy.

Fot. KPRP/Grzegorz Jakubowski
Fot. KPRP/Grzegorz Jakubowski
Fot. KPRP/Grzegorz Jakubowski

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=KeauftLIk-8

...

Zobacz również