Krystyna Pawłowicz słynie z dość niecodziennych wypowiedzi w mediach. Można było się spodziewać, że prędzej czy później i ona wypowie się na temat tej sprawy. 

Posłanka PiS zaskoczyła tymi słowami wszystkich. Ostatnio na antenie TVP Info wypowiadała się na temat lekarzy rezydentów i ich głodowego protestu, który trwa już ponad 15 dni. Krystyna Pawłowicz stwierdziła, że rozumie lekarzy rezydentów i przyznała im racje. Początkowo zaskoczenie jej słowami mogło być wielkie, ale po chwili posłanka rozwiała wszelkie wątpliwości.

Nie rozumiem żądania, że to ma być spełnione już, dziś, natychmiast, pod przymusem głodówki. To dziecinne. Wiadomo, że tego nie da się tak szybko zrobić. To jest żądanie niemożliwe do spełnienia, co można matematycznie udowodnić – wyjaśniła w rozmowie „Super Expressem” Pawłowicz.

Posłanka odniosła się również do wpisu, który zamieściła ostatnio na Facebooku. Pyta w nim, kto płaci za jednakowe czarne koszulki dla lekarzy, aktorów i wspierających protest ludzi, za jedzenie i całość sprzętu potrzebnego do strajku. Rozmawiając z Frondą, Pawłowicz stwierdziła, że na protestach lekarzy można zobaczyć osoby odpowiedzialne za wcześniejsze próby obalenia rządu.

Fot. Facebook/Krystyna Pawłowicz

Źródło: wiadomości.wp.pl

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków


14 pięknych córek polityków, którymi zachwycają się wszyscy

...

Zobacz również