Zbigniew Stonoga przebywa obecnie w więzieniu. Ze swoimi fanami komunikuje się za pośrednictwem prawnika i przyjaciół. Na jego oficjalnej stronie pojawiło się właśnie rozpaczliwe nagranie. Stonoga prosi w nim o pomoc.

Kontrowersyjny biznesmen od 53 dni pozbawiony jest wolności. Mimo iż część stawianych mu zarzutów znana była opinii publicznej, to zatrzymanie Stonogi stanowiło szok dla jego fanów. Teraz część z nich będzie starała się mu pomóc.

Na oficjalnej stronie Stonogi pojawiło się nagranie. Nie ma ono obrazu, słychać jedynie dźwięk. Musiało zostać opublikowane przez kogoś, kto pozostaje w kontakcie z biznesmenem.

Stonoga informuje na nagraniu, że parędziesiąt razy był przewożony w różne miejsca. Usłyszał wiele zarzutów. Większość z nich dotyczy „znieważania Dudy i Kaczyńskiego”. W sumie ma 71 spraw karnych.

Na nagraniu Stonoga wyznał, że poddawany jest „stalinowskim metodom”. Twierdzi, że na skutek bicia pękła mu gałka oczna.

Dosłownie pękła na pół. Zalane mam oko krwią. A moja lewa noga jest wielkości wiaderka 10-litrowego – słyszymy na nagraniu.

Stonoga prosi swoich fanów o pomoc. Czuje się bezradny.

Proszę was wszystkich o wstawianie się za mną. Szczególnie można dzwonić do dyrektora tutejszego aresztu, można zaczepiać go telefonami tak, aby fakt mojego osadzenia odczuwał – prosi Stonoga.

...

Zobacz również