Takich samochodów na świecie jest tylko 4. Jeden z nich podbija Londyn (video)

Takich samochodów na świecie jest tylko 4. Jeden z nich podbija Londyn (video) Źródło: źródło: youtube.com

W brytyjskiej stolicy niesamowitą furorę w ostatnich dniach zrobił pewien nietypowy samochód. Choć mogłoby się wydawać, że w tak osławionym i bogatym mieście mało które, nawet najbardziej luksusowe auto, nie jest niczym nadzwyczajnym, Brytyjczycy wręcz oszaleli na punkcie tego modelu Lemborghini.

Samochód wart 6 mln funtów, czyli około 30 milionów złotych, zrobił piorunujące wrażenie na Londyńczykach. Lamborghini Veneno, czyli włoski supersamochód, to jedno z tych aut, których naprawdę nie ma wiele i to dosłownie. Jak dotąd wyprodukowano bowiem tylko 4 egzemplarze tego samochodu.

Każdy z nich wyposażony jest w silnik o pojemności 6,5 litra o mocy 750 KM. Samochód ten jest w stanie osiągnąć prędkość 355 km/h, a jego potężne przyspieszenie rozpędza się od 0 do 100 km/h w 2,5 sekundy.

Nic więc dziwnego, że na widok tego samochodu na jednej z ulic w centrum Londynu kierowca autobusu zatrzymał pojazd i wysiadł, by zrobić Veneno zdjęcia. Nic przeciw temu nie mieli także pasażerowie, którzy także sięgneli po telefony, by uwiecznić ten widok.

Veneno przyciągnęło także wzrok innych ludzi, a jego obecność nikogo nie pozostawiała obojętnym. Jak widać bowiem na nagraniu, nie brakowało pięknych kobiet, które chciały pozować za jego kółkiem. Także zwykli przechodnie nie mogli podarować sobie kilku zdjęć, na których uwiecznili ten niesamowity pojazd.

https://www.youtube.com/watch?v=gTB4Z5LpRq4

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News