Tak zarabia Oliwia Bieniuk?! Jedno zdjęcie ją obnażyło

Tak zarabia Oliwia Bieniuk?! Jedno zdjęcie ją obnażyło Źródło: Fot. Instagram/Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk jest córką nieżyjącej już aktorki i fotomodelki Anny Przybylskiej. Dziewczyna pomimo swojego młodego wieku robi zawrotną karierę. Teraz mediom udało się ustalić. w jaki sposób zarabia młoda gwiazda.

Oliwia Bieniuk jest 16-letnią córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Dziewczyna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej konto na Instagramie obserwuje ponad 60 tysięcy osób. Ewidentnie wyrasta na prawdziwą gwiazdę show-biznesu, a trzeba zaznaczyć, że ma już za sobą pierwsze kroki w modelingu. Jednak jak naprawdę na co dzień zarabia młoda gwiazda?

Jak zarabia Oliwia Bieniuk?

Dzięki rozwiniętym mediom społecznościowym o dużym zasięgu, na których regularnie i systematycznie publikowane są kolejne wpisy i zdjęcia, przed dziewczyną otwiera się wiele metod zarobku. Przykładowym źródłem pieniędzy są posty sponsorowane. Polega to na tym, że gwiazda zamieszcza zdjęcie z produktem danej marki, ważne jest to, żeby logotyp producenta był widoczny i odpowiednio wyeksponowany. Mówiąc prościej, jest to najzwyklejsza w świecie reklama, w której za modeli robią celebryci. Trzeba przyznać, że Oliwia Bieniuk przy swojej popularności i zasięgach raczej nie narzeka na brak takich propozycji. Na jej Instagramie można znaleźć np. zdjęcie, na którym pozuje przy rowerze. Według wielu osób wygląda to niezbyt realistycznie, jednak kreacja młodej gwiazdy wypadła fenomenalnie, co można zobaczyć po komentarzach. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że takie materiały sponsorowane potrafią przynieść naprawdę pokaźne sumy pieniędzy. Nie ulega wątpliwości, że Oliwia Bieniuk potrafi zgromadzić wokół siebie ludzi i dobrze to wykorzystać. Z pewnością jeszcze nie raz o niej usłyszymy, a dodatkowo za jakiś czas może wyrosnąć na jedną z największych polskich gwiazd. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kontakt z Meghan Markle ostatecznie utracony. „Żyję w strachu”
  2. Martyna Wojciechowska miała się o tym nie dowiedzieć! Wyciekł sekret jej kochanka
  3. Uwaga Warszawa! Ktoś poluje na nasze psy
źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News