Wstrząsające. Tak wyglądały ostatnie chwile Kotulanki

Wstrząsające. Tak wyglądały ostatnie chwile Kotulanki Źródło: fot. screenshot/TVP

W sobotę media obiegła informacja o śmierci polskiej aktorki Agnieszki Kotulanki. Jej życie nie było usłane różami, a w ostatnich latach pogrążała się coraz bardziej w chorobie alkoholowej. Teraz dotarliśmy do informacji o tym, jak wyglądały ostatnie chwile Kotulanki.

Aktorka najbardziej znana była ze swojej roli w serialu "Klan". W latach 1997-2013 odgrywała tam rolę Krystyny Lubicz. W związku z postępującym alkoholizmem produkcja serialu musiała zrezygnować z tej postaci. Krystyna Lubicz została "zabita", Kotulanka zaś została bez pracy. ZOBACZ TAKŻE: Kotulanka nie żyje od 4 dni. Dzieci czekały z ważnego powodu

Ostatnie chwile Kotulanki. Opowiadają przyjaciele

Aktorka trafiła pod opiekę swoich dzieci. Przez wiele lat zmagała się z alkoholizmem, który coraz bardziej ją wyniszczał. Kilkakrotnie przechodziła terapię antyalkoholową. Po nieudanych próbach w ostatnich miesiącach wiele wskazywało na to, że wreszcie udało się osiągnąć sukces. Najsłynniejsza polska autorka scenariuszy serialowych Ilona Łepkowska zadeklarowała nawet napisanie dla niej roli w nowym serialu. Wiele nadziei dawały zdjęcia publikowane przez tabloidy i relacje najbliższych przyjaciół, którzy mówili, że spotykają ją na ulicy w dużo lepszym, niż niegdyś, stanie. Niestety to, jak wyglądały ostatnie chwile Kotulanki, nie napawało już taką nadzieją. - Agnieszka nie chce widzieć nikogo z ekipy serialu. Nie otwiera drzwi. Tu pomóc mogą tylko najbliżsi - mówił na początku lutego serialowy kolega Jacek Borkowski. ZOBACZ TAKŻE: Kotulanka nagle zmarła. Przyczyny jej śmierci są wstrząsające Aktorka całkowicie odcięła się od świata. Trudno było nawiązać z nią kontakt komukolwiek. Nie rozmawiała z mediami ani z przyjaciółmi, którzy chcieli jej pomóc. Wiadomo jedynie, że jeszcze w styczniu uczęszczała na terapię antyalkoholową.

Kim była Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka była polską aktorką teatralną i serialową. Tak naprawdę nosiła nazwisko Sas-Uhrynowska, zaś jej nazwisko panieńskie brzmiało Kotuła. Miała pochodzenie szlacheckie. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Karierę zaczęła w warszawskim Teatrze Współczesnym. Na ekranach telewizyjnych debiutowała w roli Letty w dramacie "Śmierć Komiwojażera" w ramach cyklu Teatr Telewizji. Występowała w warszawskich teatrach: Komedia, Kwadrat i Bajka. Największy rozgłos przyniosła jej rola Krystyny Lubicz w serialu "Klan". Jej mężem był aktor Jacek Sas-Uhrynowski, z którym miała dwoje dzieci: Katarzynę i Michała. Rozwiodła się z nim w latach 90. ZOBACZ TAKŻE: Kotulanka i słynny polski aktor byli parą. Po rozstaniu wpadła w alkoholizm Zapadła na chorobę alkoholową, która doprowadziła do utraty pracy w telenoweli Telewizji Polskiej. Jej postać została uśmiercona. Przez wiele lat aktorka nieskutecznie zmagała się z chorobą, zmarła w wieku 61 lat.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News