W sieci pojawił się film ukazujący zamieszki wywoływane przez muzułmanów w Paryżu. Jak widać na nagraniu, chuligani niszczą co popadnie.

Dostaje się wszystkiemu co stanie na drodze bandytów: od śmietników, przez samochody po witryny sklepów. Tysiące chuliganów z muzułmańskiej dzielnicy w Paryżu doprowadzają do niepokojów społecznych i przez dłuższy czas są bezkarni. Policja nie może poradzić sobie z dzikim tłumem.

Dookoła latają fragmenty metalu, śmieci, kamienie i butelki. Policja odpowiada między innymi gazem. Chuligani starali się też podpalać fragmenty otoczenia.

Paryż jest miastem, które obecnie należy do najniebezpieczniejszych w Europie, jeśli chodzi o skalę zamieszek ulicznych. Obecnie 15% populacji w francuskiej stolicy stanowią właśnie muzułmanie. Skala przestępczości w muzułmańskich dzielnicach zamieszkałych w dużej części przez ubogich obywateli, jest przerażająca.

Część komentatorów podkreśla, że zamieszki spowodowane są rosnącą liczbą muzułmanów, którzy stają się coraz pewniejsi. Przeciwnicy tej teorii zaznaczają, że zamieszki wywołują muzułmanie, ale to nie religia, a ich położenie materialne ma na nie decydujący wpływ.

https://www.youtube.com/watch?v=1y28zkxUtUs

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

...

Zobacz również