Tak wygląda "obóz pracy" dla Polaków w Niemczech. Kobieta bije pracownika bejsbolem (18+ video)

Tak wygląda "obóz pracy" dla Polaków w Niemczech. Kobieta bije pracownika bejsbolem (18+ video) Źródło: źródło: youtube.com

Do dramatycznych scen ma dochodzić notorycznie w jednym z hoteli w niemieckim mieście Neustadt. W budynku przy Winzinger Strasse, gdzie zameldowani są Polacy którzy przyjechali do Niemiec za pracą, brutalne rządy mają sprawować Rosjanie, między innymi za pośrednictwem polskiej housemasterki. 

Według autora nagrania, panujące w hotelu warunki mają pozostawiać wiele do życzenia. Przebywających tam Polaków brutalnie kontroluje bowiem widoczna na video kobieta, która formalnie sprawuje nad nimi pieczę.

Kobieta obcesowo okłada na nagraniu jednego z pracowników kijem bejsbolowym. Rzuca przy tym niecenzuralne słowa i grozi przyjazdem Rosjan.

"Ku*wa, kładź się albo cię uduszę je*ana mać. Wypie*dalaj, bo pojedziesz do Polski w sobotę. Wypie*dalaj, bo jak przyjedzie Sasza... Wypie*dalaj!" - krzyczała kobieta, po czym zaczęła kopać przewróconego na ziemię pracownika.

Interweniować w tej sprawie próbował autor nagrania. W odpowiedzi na jego słowa także otrzymał kilka razów bejsbolem.

"Ej, bez przesady, ku*wa. Gdzie pani będzie bić kogoś?! No do ch*ja!" - ostro oponował.

Kobieta kilka razy jeszcze nakrzyczała na swą ofiarę. Widać jednak, że mężczyzna ma już dość i pokornie siada na łóżku. Chwilę później kobieta wychodzi z pokoju i rzuca ostatnie słowa.

"Przyjadą ruskie, to dopiero zaczną. Będziesz od jednej do drugiej ściany się odbijał!" - zagroziła.

Według informacji zamieszczonej na końcu filmiku, takie traktowanie przyjeżdżających do pracy Polaków ma trwać już latami. Rosjanie rządzą w hotelu przy Winzinger Strasse twardą ręką, a na czas nieobecności ich wolę egzekwować ma tzw. housemasterka, Polka.

Jeśli zamieszczony poniżej film się nie wyświetla, należy odświeżyć stronę, zaktualizować przeglądarkę lub wejść na PikioTV. 

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji! źródło: youtube.com pt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News