Program „Rolnik szuka żony” okazał się wielkim hitem. Kolejne sezony programu podbiły jeszcze więcej serc widzów, a do programu dołączyły kobiety. Prawdziwą gwiazdą czwartego sezonu jest pewna rolniczka z Podlasia. Ta już zgarnęła sympatię masy Polaków.

Mowa o 27-letniej sympatycznej Małgorzacie Sienkiewicz. Ta dołączyła do programu, by znaleźć miłość swojego życia. Czy jej się to uda – nie wiadomo. Pewne jest, że Sienkiewicz może liczyć na niemały rozgłos. Jej profil na Instragramie przeżył bowiem prawdziwy szturm, kiedy Sienkiewicz pojawiła się na ekranie.

Na tym medium społecznościowym Sienkiewicz jest bardzo aktywna. Jej kolejne migawki z życia zdobywają coraz więcej polubień, a o tym, że na ślubie bliskich pojawiła się w kreacji rodem z szafy Anny Lewandowskiej, rozpisywały się media. To właśnie z Instagrama można dowiedzieć się, że Sienkiewicz jest wielką fanką tańca oraz gotowania. Uwielbia też fotografię, co widać, przeglądając jej profil.

Właścicielka kilkudziesięciohektarowego gospodarstwa na Podlasiu jest absolwentką warszawskiej SGGW. Wydawałoby się, że to silna i pewna siebie kobieta, ale jak sama mówi, potrzebuje w życiu wsparcia i męskiej ręki. Dlatego właśnie dołączyła do ekipy tworzącej czwarty sezon programu.

– Nie ukrywam, że potrzebuję wsparcia i tej męskiej ręki, żeby mnie poprowadziła przez życie – mówi Sienkiewicz.

źródło: instagram.com/rolnikwszpilkach
źródło: instagram.com/rolnikwszpilkach
źródło: instagram.com/rolnikwszpilkach
źródło: instagram.com/rolnikwszpilkach
źródło: instagram.com/rolnikwszpilkach

źródło: instagram.com

16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"


14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również