Tak wściekłego Wojewódzkiego jeszcze nie widzieliśmy. Ten atak na PiS to prawdziwy hit sieci

Tak wściekłego Wojewódzkiego jeszcze nie widzieliśmy. Ten atak na PiS to prawdziwy hit sieci

Kuba Wojewódzki już niejednokrotnie udowodnił, że interesuje go to, co dzieje się w polskiej polityce. Znany showman TVN co rusz publikuje w sieci treści jednostronnie komentujące to, co się w Polsce dzieje. Jeden z ostatnich zamieszczonych w internecie obrazków zdobył ogromną popularność wśród zwolenników opozycji i fanów Wojewódzkiego.

Od miesięcy można na stronie facebookowej Wojewódzkiego śledzić jego komentarze dotyczące sytuacji politycznej w Polsce. Zwykle są to obrazki, które Wojewódzki podpisuje kilkoma słowami, a następnie te stają się viralowymi hitami wśród jego zwolenników. Jednak nie tylko na Facebooku Wojewódzki jest aktywny. Swojego czasu kazał Krzysztofowi Ziemcowi "wyjebać telewizor przez okno". Czasami jednak udawało mu się wkurzyć nie tylko prawą stronę sceny politycznej i wyborców Prawa i Sprawiedliwości. Zdarzało się, że postowane przez showmana treści zniesmaczały nawet polityków opozycji, którym Wojewódzki sam kibicuje. Tym razem jednak odniósł zamierzony efekt i wymierzył w PiS wściekły cios, który bardzo spodobał się jego fanom.

Wojewódzki - pierwszy rebeliant polskiej sieci

Jedna z ostatnich grafik wrzuconych przez prezentera TVN do sieci bardzo przypadła do gustu przeciwnikom PiS. Ci twierdzą, że ta bardzo dobrze oddaje obecną sytuację polityczną w naszym kraju. Na grafice autorstwa Marii Frej widać Jarosława Kaczyńskiego przy mównicy, który w wyciągniętej ręce dzierży czerwony kształt Polski. Obok napisana jest kwestia, którą ma wypowiadać prezes PiS, pochodząca ze znanej piosenki zespołu Mr Zoob: "Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc, co mam robić". Rysunek podpisany jest jako "Polskie karaoke". Obrazek stał się hitem, co widać po ilości reakcji (3,4 tys.), ale także i udostępnień. Rysunek z Kaczyńskim podano dalej 124 razy. Zebrał też bardzo wiele pozytywnych komentarzy: "Kuba Wojewódzki jest mistrzem ciętego, ale inteligentnego żartu", " I śmieszne to, i straszne zarazem.. Tak czy owak, Kuba jak zwykle w punkt", "Jak zwykle w formie, pozdrawiam!". Nie brak jednak takich, które uderzają w Wojewódzkiego, a w których ten jest mocno wyszydzany i oskarżany o antagonizowanie społeczeństwa i nakręcanie spirali nienawiści. źródło: facebook.com/Kuba Wojewódzki źródło: facebook.com/Kuba Wojewódzki źródło: facebook.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News