Agnieszka Woźniak-Starak od kilkunastu lat obecna jest w polskim show biznesie. Prezenterka przechodziła w tym czasie nie tylko przez wiele redakcji, ale także przed niejeden etap w swoim życiu. Patrząc na jej zdjęcia sprzed dziesięciu lat mało kto przypuszczałby, że to ta sama osoba.

Agnieszka Woźniak-Starak stała się ostatnimi czasy jedną z gwiazd TVN, które mają najbardziej na pieńku z widzami. Jednak w trakcie swojej kariery pokazała już, że dzielnie potrafi stawiać czoła wszelkim przeciwnościom losu.

Tak Agnieszka Woźniak-Starak wyglądała ponad dziesięć lat temu

Agnieszka Woźniak-Starak rozpoczęła swoją poważną karierę medialną w 2003 roku, kiedy zaistniała na antenie pierwszego programu Polskiego Radia. Współpracowała wówczas z Redakcją Magazynów Informacyjnych i Dzienników. Miała też okazję prowadzić audycję „Obudź się”. Niedługo potem pewnym krokiem weszła w świat telewizji.

Od 2005 roku widzowie mogli obserwować ją między poszczególnymi programami TVP1 oraz regularnie w programie tzw. telewizji śniadaniowej „Kawa czy herbata?”. Po wprowadzeniu nowego formatu, czyli „Pytania na śniadanie” udało jej się zachować swoją pozycję i dalej była obecna w porannej ramówce Dwójki.

Po kolejnych romansach z radiem i prasą, trafiła w końcu do swojej obecnej ostoi. Pierwszy program na antenie TVN, w którym Agnieszka Woźniak-Starak dała się poznać sympatykom tej stacji, nazywał się „Na językach” i prezentował najnowsze doniesienia ze świata show biznesu.

Niedługo potem zaczęła pojawiać się coraz częściej w żółto-niebieskiej telewizji. Otrzymała możliwość współprowadzenia „Dzień Dobry TVN”, a w kolejnych miesiącach święciła triumfy w programie „Azja Express”, a następnie w nowej odsłonie formuły, czyli „Ameryka Express”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan Markle totalnie się ośmieszyła! Jej wygląd okazał się nieporozumieniem

W ciągu lat przeszła metamorfozę

Wraz z biegiem lat gwiazda zmieniała nie tylko miejsca pracy, ale także swój styl. Stare zdjęcia z początków kariery pokazują, jak wiele zmieniło się od tamtego momentu. Kolejne metamorfozy nie były niestety tylko dziełem lepszego dbania o siebie i zasięgnięcia porad profesjonalnych stylistów.

Gwiazda sama przyznała się do kilku zabiegów poprawiających jej urodę. Więcej zdradziła dwa lata temu jej bliska koleżanka, która postanowiła wyjawić „Na Żywo” całą listę ingerencji w naturalne piękno.

– Aga niedawno zrobiła sobie zabieg poprawiający owal twarzy, a także zadbała o swoje usta. Uzupełniła ilość kwasu hialuronowego w wargach i podniosła kąciki ust, które mają u niej tendencję do opadania – powiedziała informatorka magazynu.

agnieszka woźniak-starak
zeberka.pl/art-galeria/tak-wygladaly-gwiazdy-10-lat-temu-27672#zdjecie

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Kulesza mocno o alkoholizmie wśród elit. „Zmienił twarz” 
  2. Brak słów. Nie uwierzycie jakie zdjęcie opublikował właśnie Daniel Martyniuk, to jest niewiarygodne 
  3. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacje totalnie was zaskoczy
  4. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi 

Milionerzy: Widzowie w szoku! Nikt nie wiedział tego o Urbańskim