Zakupowy szał czas zacząć, tak tanio jeszcze nie było! Biedronka dosłownie miażdży konkurencje nowymi produktami.

Tego jeszcze nie było i to w całej Polsce. Sieć sklepów Biedronka wchodzi z nową ofertą do swoich sklepów. Ma ona być dostępna dla każdego i przede wszystkim będzie zdrowa. Marka goBio wchodzi do sklepów.

Nowa marka będzie oferowała aż 20 ekologicznych produktów, a to dopiero początek. Posiadają unijne logo rolnictwa ekologicznego i są konkurencyjne dla innych sklepów, że zdrową żywnością.

ZOBACZ TAKŻE: Nagi Stanisław nakarmił kurczaka twisterem z KFC. Przez zemstę ptaka stracił jądra!

W tej chwili w ofercie dostępne są m.in. mleko, jaja, jogurt naturalny, ser żółty Gouda, miód, makarony, oliwa extra virgin, ryż oraz warzywa i owoce. Większość z nich trafi również do stałej oferty sklepu.

Tak tanio jeszcze nie było

Najważniejsze jednak jest to, ile będą kosztowały. Teraz trwa na te produkty promocja i przykładowo makarony kosztują ok. 4 zł za paczkę, miód 12 zł za 250 gramów, jogurt – 1,29 zł za 105 ml, a banany niecałe 4 zł za kilogram. Jak podaje sklep, kiedy skończy się promocja, ceny będą niewiele wyższe.

ZOBACZ TAKŻE: Burza w sieci. Polskie Kardashianki dzisiaj sprzedają ryby

To doskonała alternatywa dla wyspecjalizowanych sklepów, które zajmują się tylko sprzedażą zdrowej żywności. Tam ceny są kilkukrotnie wyższe i przeciętnemu Kowalskiemu nie opłaca się tam kupować.

Źródło: innpoland.pl

Nigdy nie zamrażaj TYCH rzeczy!


Nie chcesz się przeziębić? Jedz TE rzeczy!

...

Zobacz również