Skandal w Sejmie! Tak posłowie traktują godło Polski

Skandal w Sejmie! Tak posłowie traktują godło Polski

Polski Sejm od ponad miesiąca znajduje się w centrum ogromnych kontrowersji. Kiedy budynek ostatecznie opuścili protestujący niepełnosprawni oraz ich rodzice, wewnątrz krajowego parlamentu rozpętała się nowa afera. Tym razem awanturę spowodował sposób, w który posłowie potraktowali... godło.

W Sejmie rozpoczął się właśnie spory remont. Poinformował o nim na Twitterze Andrzej Grzegrzółka, pełniący funkcję szefa Centrum Informacyjnego Sejmu. - Prace porządkowe nie potrwają długo - dodał także przedstawiciel instytucji.

Kontrowersje wokół remontu

Chociaż techniczne kierownictwo budynku zostało szybko oskarżone o kolejne próby utrudniania pracy dziennikarzom, Grzegrzółka oczywiście stanowczo zdementował te doniesienia. - Na ten czas dostępnych jest kilka innych miejsc na nagrania. Respektowane są też jednorazowe przepustki - informował mężczyzna.

Jak pracownicy Sejmu potraktowali godło?

Co ciekawe, to nie zamieszanie wokół działań dziennikarzy wywołało tym razem największe emocje internautów. Opinia publiczna skupiła się bowiem przede wszystkim na zdjęciu, które opublikował Fakt. Na czas remontu z jednej ze ścian budynku zdjęto polskie godło. Nie zabezpieczono go jednak odpowiednio, odkładając w godne miejsce. Zamiast tego leży bowiem na odrapanym stole, tuż pod koszami na śmieci, co nie spodobało się oczywiście licznym internautom, którzy upust swej złości dali przede wszystkim na portalach społecznościowych. Godło Polski Fot. Screen Fakt Godło Polski Fot. Screen Fakt Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tak kochają posłowie PiS! Seksualny skandal w partii rządzącej
  2. Rosja grozi Polsce! „Prowokujecie nas do działania”
  3. Rydzyk dostał kolejną fortunę od PiS! Płacą mu za milczenie?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News