Pranki to coraz bardziej popularne w sieci figle, które płata się najczęściej przechodniom. Całe zdarzenie jest nagrywane ukrytą kamerą i publikowane w serwisie Youtube. Polscy youtuberzy również próbują szczęścia w prankach, ale daleko im do „odwagi” amerykańskich kolegów, którzy podczas kręcenia swoich materiałów faktycznie ryzykują zdrowiem, a jak się okazuje nawet życiem.

Amerykańscy prankerzy przekonali się na własnej skórze, że niektóre dowcipy nie wszystkim przypadają do gustu. W niebezpiecznej dzielnicy zamieszkanej głównie przez czarnoskórych zrealizowali serię materiałów, podczas których wielokrotnie byli atakowani.

W sieci pojawiła się właśnie kompilacja nieudanych pranków. Większość z nich kończyła się pobiciem, a raz w dłoni „ofiary dowcipu” pojawił się nawet pistolet.

Nie da się ukryć, że żarty były wyjątkowo prowokacyjne. Chodzi o takie figle jak wyrywanie telefonu z rąk, podciąganie opuszczonych spodni czy insynuowanie, iż zamierza się dotknąć piersi partnerki rozmówcy. Jednakże, należy również spojrzeć na czas reakcji niektórych zaczepianych.

Jak wy zachowalibyście się w takiej sytuacji? Zapraszamy do dyskusji. Poniżej film, o którym mowa.

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.