Tak bawią się studenci. Obrzydliwa gra seksualna podbija uczelnie

Tak bawią się studenci. Obrzydliwa gra seksualna podbija uczelnie Źródło: Fot. Wikimedia Commons (Escuela TAI)

Środowiska uniwersyteckie z całego świata są wstrząśnięte! Studenci jednej z najlepszych uczelni na świecie wymyślili ohydną, poniżającą seksualną grę.

Młodzi ludzie z Cornell University już wkrótce zostaną skutecznie, stanowczo ukarani. Nie uwierzysz, na czym polegała zabawa w "pieczenie prosiaka", którą uskuteczniali członkowie bractwa Zeta Beta Tau.

Studenci zaszokowali świat

Mężczyźni uczący się na jednym z najlepszych, najbardziej wpływowych i prestiżowych uniwersytetów na świecie, wymyślili naprawdę okropny zakład. Urządzili zawody, w których każdy z nich miał pójść do łóżka z jak największą ilością otyłych dziewczyn. ZOBACZ TAKŻE: Koszmar Villas wyszedł na jaw po latach. To ONI ją zniszczyli Jeżeli niektórzy z biorących udział w "zabawie" poderwali taką samą liczbę studentek, o zwycięstwie decydowała ich waga. Same ofiary okropnego żartu nie miały pojęcia o tym, że są w ten sposób oszukiwane.

Co stanie się z winnymi studentami?

Władze uczelni już zajęły się skandaliczną sytuacją. Odpowiedzialni za nią mężczyźni zostali zmuszeni do uczęszczania na zajęcia dotyczące przemocy seksualnej. Ostrzeżono ich także, że jeżeli wybryki się powtórzą, bractwo zostanie całkowicie rozwiązane. Niektórzy studenci będą musieli także pożegnać się z uczelnią. ZOBACZ TAKŻE: Co mu się stało? Gołota na wózku inwalidzkim Następny artykuł