Dziennikarz dotarł do TAJNYCH notatek PiS! Z tego się nie wytłumaczą

Dziennikarz dotarł do TAJNYCH notatek PiS! Z tego się nie wytłumaczą

Krajowe media obiegło właśnie zadziwiające zdjęcie, które wywołało gigantyczne emocje wśród wyborców. Jeden z polskich dziennikarzy dotarł bowiem do utajnionego "przekazu dnia", krążącego wśród polityków PiS. Jak się z niego wytłumaczą?

Marek Kuchciński nie został ostatecznie odwołany ze stanowiska marszałka Sejmu. Wotum nieufności wobec wpływowego parlamentarzysty odrzucono oczywiście ze względu na znaczną przewagę posłów Prawa i Sprawiedliwości w głosowaniu.

Posłowie PiS dostali zadziwiające instrukcje

Co ciekawe, dziennikarz "Polityki" Wojciech Szacki pokazał na swym koncie na Twitterze zaskakujące instrukcje, które mieli otrzymać politycy obozu rządzącego. Opisano w nich, w jaki sposób... mają bronić Kuchcińskiego. - ZARZUTY STAWIANE MARSZAŁKOWI KUCHCIŃSKIEMU SĄ ABSURDALNE. Marszałek spokojnie i rozważnie prowadzi obrady, mimo notorycznej obstrukcji i awantur ze strony totalnej opozycji. Marszałek jest nad wyraz wyrozumiały wobec ekscesów i karygodnych zachowań posłów totalnej opozycji - czytamy w notatce. - MIMO NOTORYCZNEJ OBSTRUKCJI I AWANTUR, MIMO NIEUSTANNEGO NARUSZANIA PRZEZ OPOZYCJĘ NORM PARLAMENTARNYCH MARSZAŁEK ŁAGODZI SPORY i traktuje takich posłów jak np. Nitras z dużą wyrozumiałością - dodali także  stanowczo twórcy instrukcji.

Co na to Kaczyński oraz inni posłowie partii rządzącej?

Nie wiadomo, w jaki sposób politycy PiS będą próbowali się tłumaczyć z wydania podobnej notatki. Ich zwolennicy starają się jednak przeforsować tezę, według której linia partyjna jest rzeczą naturalną oraz akceptowalną, więc nie trzeba jej wcale uzasadniać. PiS Fot. Twitter/Wojtek Szacki Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Prokuratura wzięła się za Giertycha! Zemsta Ziobry go zniszczy
  2. Pogrzeb złamał serce Dudy. Agata była dla niego największym wsparciem
  3. Bestia w ludzkim ciele! Obciął łapy psa sąsiada, żeby się zemścić za błahostkę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News