Wygląda na to, że fani kulinarnych podróży Roberta Makłowicza będą mieli powód do zadowolenia. Wszystko za sprawą wpisu byłego gwiazdora TVP.

Skonfliktowany z władzami telewizji polskiej, a także z całym środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości kucharz zapowiada, że mimo jego głośnego odejścia z dotychczasowej stacji nie zamierza porzucić swojej kariery. Na podstawie dokonanego przez niego wpisu wiemy już, że wkrótce zobaczymy jego program w zupełnie nowej odsłonie.

Zanosi się na to, że nadal będę mógł dzielić się z Państwem wrażenia z przeróżnych peregrynacji. W jakiej telewizji, to jeszcze przez chwilę tajemnica – napisał na Facebooku Makłowicz.

Z pewnością nie będzie to jednak TVP, z której popularny kucharz odszedł w atmosferze skandalu. Wszystko rozpoczęło się od spotu, w którym zdaniem Makłowicza jego słowa zostały przekształcone, co miało stanowić jawną manipulację.

Z udostępnionych przez kucharza zdjęć domyślić można się, że w jednym z pierwszych odcinków nowej odsłony programu odwiedzi on ukraińską część Karpat. Jego fani z pewnością nie mogą się doczekać tego, co im ,,zgotuje”.

facebook.com/Robert-Makłowicz

Zobacz również

źródło: facebook.com/Robert-Makłowicz