Tegoroczny festiwal w Opolu od miesięcy wywoływał ogrom kontrowersji. Oczywiście nie zabrakło ich także w czasie trwania popularnej imprezy. Jedna z najbardziej znanych gwiazd polskiej muzyki zadziwiła fanów tajemniczym wyznaniem, które zmartwiło jej wiernych sympatyków.

Występ Anny Wyszkoni podczas opolskiego festiwalu komentowany był przez wielu internautów. Artystka po wykonaniu swych największych hitów i odebraniu nagrody specjalnej od TVP wyraźnie wzruszona zwróciła się do widowni z tajemniczym apelem.

– Bardzo dziękuję, ja jeszcze tylko parę słów. Kochani, nie wiem, czy da się oszukać los. Myślę, że wszystko jest tam już zapisane. Dlatego bardzo was proszę, żebyście trzymali kciuki w tym tygodniu za mnie i za moje szczęśliwe karty. Mam nadzieję, że los rozdał mi je już dawno i tego będę się trzymać – powiedziała poruszona piosenkarka.

Fani podejrzewają, że słowa Wyszkoni mogą mieć związek z jej problemami zdrowotnymi. Jakiś czas temu okazało się bowiem, że choruje ona na raka tarczycy.

...

Zobacz również

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!